Huishouden met 2 gratis erbij

Alle 95 actuele promoties in huishouden met 2 gratis erbij van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

95 promoties

4in1 Discs Color 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Color 15WL

Persil
2+2 gratis
€5,50€10,99
per stuk
€21,98
voor 4
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Color 25WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Color 25WL

Persil
2+2 gratis
€8,99€17,99
per stuk
€35,98
voor 4
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 15WL

Persil
2+2 gratis
€5,50€10,99
per stuk
€21,98
voor 4
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 25WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 25WL

Persil
2+2 gratis
€8,99€17,99
per stuk
€35,98
voor 4
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
Antitartre 750ml/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Antitartre 750ml/12 BE

Canard
2+2 gratis
€1,93€3,85
per stuk · €2,57/l
€7,70
voor 4
Je bespaart €7,70 op 4 stuks
AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6 -50%
CarrefourTot ma 12/10

AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6

Glade
2+2 gratis
€2,17€4,35
per stuk
€8,70
voor 4
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Dreft Afwasmiddel -50%
CarrefourTot ma 5/10

Dreft Afwasmiddel

vanaf€2,50
per stuk · vanaf €3,90/l
vanaf€9,98
voor 4
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Dubbele Houder voor Blauwmiddel -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dubbele Houder voor Blauwmiddel

Canard
2+2 gratis
€2,60€5,19
per stuk
€10,38
voor 4
Je bespaart €10,38 op 4 stuks
Eau Verte duo 72g/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Eau Verte duo 72g/12 BE

Canard
2+2 gratis
€2,29€4,59
per stuk · €31,81/kg
€9,18
voor 4
Je bespaart €9,18 op 4 stuks
Fresh Disc Marine Houder 36ml/10 -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Marine Houder 36ml/10

Canard
2+2 gratis
€2,83€5,65
per stuk · €78,61/l
€11,30
voor 4
Je bespaart €11,30 op 4 stuks
Fresh Disc Navulling Lavendel 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Navulling Lavendel 72ml

Canard
2+2 gratis
€4,12€8,25
per stuk · €57,22/l
€16,50
voor 4
Je bespaart €16,50 op 4 stuks
Handson wegvocht vochtopnemer 1 kg -50%
GammaTot zo 28/2

Handson wegvocht vochtopnemer 1 kg

Handson
2+2 gratis
€6,34€12,69
per stuk · €6,34/kg
€25,38
voor 4
Je bespaart €25,38 op 4 stuks
Intank Marine 50g/12 BE. -50%
CarrefourTot ma 12/10

Intank Marine 50g/12 BE.

Canard
2+2 gratis
€2,17€4,35
per stuk · €43,40/kg
€8,70
voor 4
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
MaxPower Vloeibaar 450ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

MaxPower Vloeibaar 450ml

Dreft
2+2 gratis
€2,44€4,89
per stuk · €5,42/l
€9,78
voor 4
Je bespaart €9,78 op 4 stuks
MaxPower Vloeibaar 730ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

MaxPower Vloeibaar 730ml

Dreft
2+2 gratis
€3,94€7,89
per stuk · €5,40/l
€15,78
voor 4
Je bespaart €15,78 op 4 stuks

Alle 95 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden met 2 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met 2 gratis erbij deze week?

Er zijn 95 actuele promoties in huishouden met 2 gratis erbij, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met 2 gratis erbij?

Carrefour, met 57 promoties, gevolgd door Xenos (14) en Kruidvat (10).

Wat is de grootste korting in huishouden met 2 gratis erbij?

-67% op Sun Brilliant Shine All in 1 26 Stuks 390 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties in huishouden met 2 gratis erbij lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Nalys Toiletpapier | Ultra soft | Eco bij Delhaize (tot 30/9), Persil Wasmiddel bij Delhaize (tot 30/9), Persil Wasmiddel | Gel bij Delhaize (tot 30/9).

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met 2 gratis erbij?

Gratis erbij: 95 van de 95 promoties.