Tom & Co vanaf 30% korting

Alle 10 actuele promoties bij Tom & Co met minstens 30% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 20:46

10 promoties

2+2 gratis op aanbiedingen voor je hond -50%
Tom & CoTot zo 11/10

2+2 gratis op aanbiedingen voor je hond

Je betaalt
vanaf€4,10
voor 4 stuks
Per stuk€1,02vanaf €5,96/kg
Je bespaart €4,10 op 4 stuks
2+2 gratis op aanbiedingen voor je kat -50%
Tom & CoTot zo 11/10

2+2 gratis op aanbiedingen voor je kat

Je betaalt
vanaf€4,18
voor 4 stuks
Per stuk€1,04vanaf €5,21/kg
Je bespaart €4,18 op 4 stuks
2+1 gratis op aanbiedingen voor je kat -33%
Tom & CoTot zo 11/10

2+1 gratis op aanbiedingen voor je kat

2+1 gratis
29 producten
Je betaalt
vanaf€3,38
voor 3 stuks
Per stuk€1,13vanaf €6,86/kg
Je bespaart €1,69 op 3 stuks
2+1 gratis op aanbiedingen voor je hond -33%
Tom & CoTot zo 11/10

2+1 gratis op aanbiedingen voor je hond

2+1 gratis
40 producten
Je betaalt
vanaf€4,78
voor 3 stuks
Per stuk€1,59vanaf €0,74/kg
Je bespaart €2,39 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Tom & Co vanaf 30% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Tom & Co met minstens 30% korting deze week?

Er zijn 10 actuele promoties bij Tom & Co met minstens 30% korting (bijgewerkt 30/9/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 9 van de 10 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 1 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Tom & Co met minstens 30% korting?

Gratis erbij: 7 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.