Promoties bij Maxi Zoo

Alle 81 actuele promoties bij Maxi Zoo op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 09:09

81 promoties

AniOne Plafondspanner Mia -50%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne Plafondspanner Mia

-50%
Je betaalt
€54,50
voor 1 stuk€109,00
Je bespaart €54,50
Lara snacks kat -50%
Maxi ZooTot di 6/10

Lara snacks kat

2+2 gratismet Maxi Zoo Friends
AniOne krabplank Pearl -49%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne krabplank Pearl

-49%
Je betaalt
€8,50
voor 1 stuk€16,99
Je bespaart €8,49
AniOne krabtapijt grijs -49%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne krabtapijt grijs

-49%
Je betaalt
€5,25
voor 1 stuk€10,49
Je bespaart €5,24
MultiFit Dipper wortel 5x120 g -33%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Dipper wortel 5x120 g

2+1 gratismet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€12,90
voor 3 stuks€19,35
Per stuk€4,30€6,45€6,93/kg
Je bespaart €6,45 op 3 stuks
MultiFit Sticks 5 x 2 sticks -33%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Sticks 5 x 2 sticks

2+1 gratismet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€12,90
voor 3 stuks€19,35
Per stuk€4,30€6,45€7,29/kg
Je bespaart €6,45 op 3 stuks
MultiFit Sticks Junior 5 x 2 sticks -33%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Sticks Junior 5 x 2 sticks

2+1 gratismet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€12,90
voor 3 stuks€19,35
Per stuk€4,30€6,45€7,29/kg
Je bespaart €6,45 op 3 stuks
Pick & mix: 2e aan -50% op maxi Deals -25%
AniOne eet- en drinkkommen -20% -20%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne eet- en drinkkommen -20%

Je betaalt
vanaf€1,83
voor 1 stuk
Per litervanaf €7,99
Je bespaart €0,46
20% korting op friends promo's voor hondenbaasjes -20%
Maxi ZooTot di 6/10

20% korting op friends promo's voor hondenbaasjes

20% kortingmet Maxi Zoo Friends
33 producten
Je betaalt
vanaf€1,59
voor 1 stuk
Je bespaart €0,40
AniOne Arist-O-Tray -20%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne Arist-O-Tray

20% kortingmet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€12,79
voor 1 stuk€15,99
Je bespaart €3,20
AniOne kattenbak Flip Corner -20%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne kattenbak Flip Corner

20% kortingmet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€20,79
voor 1 stuk€25,99
Je bespaart €5,20
AniOne kattenbak Mega Tray mint -20%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne kattenbak Mega Tray mint

20% kortingmet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€19,99
voor 1 stuk€24,99
Je bespaart €5,00
AniOne kattenbak Pure -20%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne kattenbak Pure

20% kortingmet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€23,99
voor 1 stuk€29,99
Je bespaart €6,00
AniOne kattenbak Smart Cat wit -20%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne kattenbak Smart Cat wit

20% kortingmet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€11,99
voor 1 stuk€14,99
Je bespaart €3,00
AniOne kattentoilet Tray Senior -20%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne kattentoilet Tray Senior

20% kortingmet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€15,99
voor 1 stuk€19,99
Je bespaart €4,00
AniOne toilet open blauw -20%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne toilet open blauw

20% kortingmet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€7,19
voor 1 stuk€8,99
Je bespaart €1,80
Hill's Feline Science Plan Adult -20%
Maxi ZooTot di 6/10

Hill's Feline Science Plan Adult

Pick & mix: 2e aan -40%
Je betaalt
€109,42
voor 2 stuks€136,78
Per stuk€54,71€68,39€7,82/kg
Je bespaart €27,36 op 2 stuks
4+1 gratis op friends promo's voor kattenbaasjes -20%
Maxi ZooTot di 6/10

4+1 gratis op friends promo's voor kattenbaasjes

4+1 gratismet Maxi Zoo Friends
29 producten
Je betaalt
vanaf€38,16
voor 5 stuks
Per stuk€7,63vanaf €4,58/kg
Je bespaart €9,54 op 5 stuks
REAL NATURE -20% -20%
Maxi ZooTot di 6/10

REAL NATURE -20%

-20%
29 producten
Je betaalt
vanaf€7,63
voor 1 stuk
Per kgvanaf €4,58
Je bespaart €1,91

Alle 81 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties bij Maxi Zoo

Hoeveel promoties zijn er bij Maxi Zoo deze week?

Er zijn 81 actuele promoties bij Maxi Zoo (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting bij Maxi Zoo?

-50% op AniOne Plafondspanner Mia bij Maxi Zoo, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor bij Maxi Zoo?

% korting: 41 van de 81 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.