Voeding in promotie bij HEMA

Alle 71 actuele promoties in voeding bij HEMA op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 13:45

71 promoties

luxe notenmix gezouten 180g -35%
HEMATot ma 5/10

luxe notenmix gezouten 180g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€19,44/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
luxe notenmix ongezouten 175g -35%
HEMATot ma 5/10

luxe notenmix ongezouten 175g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€20,00/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
pecannoten gezouten 160g -35%
HEMATot ma 5/10

pecannoten gezouten 160g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€21,88/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
pistachenoten gezouten 165g -35%
HEMATot ma 5/10

pistachenoten gezouten 165g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€21,21/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
cashewnoten gezouten 190g -30%
HEMATot ma 5/10

cashewnoten gezouten 190g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,50€4,99€18,42/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
cashewnoten ongezouten 190g -30%
HEMATot ma 5/10

cashewnoten ongezouten 190g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,50€4,99€18,42/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
amandelen gezouten 200g -27%
HEMATot ma 5/10

amandelen gezouten 200g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€3,50€4,79€17,50/kg
Je bespaart €2,59 op 2 stuks
amandelharten -26%
HEMATot ma 5/10

amandelharten

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter amandelmoppen -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter amandelmoppen

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter amandeltongen -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter amandeltongen

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter fondantspritsjes 160gr -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter fondantspritsjes 160gr

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39€15,62/kg
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter koekjes mix 200gram -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter koekjes mix 200gram

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39€12,50/kg
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter koggetjes -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter koggetjes

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter vlinders -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter vlinders

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
blauwe snoep mix 130g -26%
HEMATot ma 5/10

blauwe snoep mix 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
boterwafeltjes 140g -26%
HEMATot ma 5/10

boterwafeltjes 140g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€14,29/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
drop bielzen 150g -26%
HEMATot ma 5/10

drop bielzen 150g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€13,33/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
drop en salmiak kussentjes 110g -26%
HEMATot ma 5/10

drop en salmiak kussentjes 110g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€18,18/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
drop en salmiak truffels 130g -26%
HEMATot ma 5/10

drop en salmiak truffels 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
dropstaafjes 130g -26%
HEMATot ma 5/10

dropstaafjes 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
dubbel zoute drop 130g -26%
HEMATot ma 5/10

dubbel zoute drop 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
hartjes snoep mix 130g -26%
HEMATot ma 5/10

hartjes snoep mix 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
honinggraat drop 130 -26%
HEMATot ma 5/10

honinggraat drop 130

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
kaneelsmaak kussentjes 110g -26%
HEMATot ma 5/10

kaneelsmaak kussentjes 110g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€18,18/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
katjesdrop 130g -26%
HEMATot ma 5/10

katjesdrop 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
kersensmaak stokjes 110g -26%
HEMATot ma 5/10

kersensmaak stokjes 110g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€18,18/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
klassieke drop mix 130g -26%
HEMATot ma 5/10

klassieke drop mix 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
klassieke snoep mix 150g -26%
HEMATot ma 5/10

klassieke snoep mix 150g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€13,33/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
luxe drop mix 130g -26%
HEMATot ma 5/10

luxe drop mix 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
pepermunt en salmiak mix 130g -26%
HEMATot ma 5/10

pepermunt en salmiak mix 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
regenboog snoep mix 130g -26%
HEMATot ma 5/10

regenboog snoep mix 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
salmiakmix 150g -26%
HEMATot ma 5/10

salmiakmix 150g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€13,33/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
snoep balletjes 130g -26%
HEMATot ma 5/10

snoep balletjes 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
suikervrij oud geld 110g -26%
HEMATot ma 5/10

suikervrij oud geld 110g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€18,18/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
suikervrije drop mix 110g -26%
HEMATot ma 5/10

suikervrije drop mix 110g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€18,18/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
vruchten hartjes 150g -26%
HEMATot ma 5/10

vruchten hartjes 150g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€13,33/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
zoethout drop 130g -26%
HEMATot ma 5/10

zoethout drop 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
zuurtjes mix 130g -26%
HEMATot ma 5/10

zuurtjes mix 130g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€15,38/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
zwart wit pastilles 150g -26%
HEMATot ma 5/10

zwart wit pastilles 150g

2 voor €3,99met HEMA extra
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,00€2,69€13,33/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
gevulde koeken 300g -24%
HEMATot ma 5/10

gevulde koeken 300g

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,50€3,29€8,33/kg
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
jan hagel 180g -24%
HEMATot ma 5/10

jan hagel 180g

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,50€3,29€13,89/kg
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
kaneelstengels 150g -24%
HEMATot ma 5/10

kaneelstengels 150g

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,50€3,29€16,67/kg
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
cranberrymix ongezouten 200g -22%
HEMATot ma 5/10

cranberrymix ongezouten 200g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,50€4,49€17,50/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
pinda maïs bonenmix 200g -22%
HEMATot ma 5/10

pinda maïs bonenmix 200g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,50€4,49€17,50/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
walnoten ongezouten 150g -22%
HEMATot ma 5/10

walnoten ongezouten 150g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,50€4,49€23,33/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
mini marmer cupcakejes - 6 stuks -17%
HEMATot ma 5/10

mini marmer cupcakejes - 6 stuks

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,50€2,99
Je bespaart €0,99 op 2 stuks

Alle 71 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij HEMA

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij HEMA deze week?

Er zijn 71 actuele promoties in voeding bij HEMA (bijgewerkt 30/9/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij HEMA?

-35% op luxe notenmix gezouten 180g bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij HEMA?

Meerdere voor €: 69 van de 71 promoties.