Roomboter in promotie

Alle 16 actuele promoties op roomboter van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 13:45

16 promoties

AH Kleintje miso met roomboter -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Kleintje miso met roomboter

AH
3 voor €3,00met Bonuskaart
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€1,00€1,49€25,00/kg
Je bespaart €1,47 op 3 stuks
roomboter amandelmoppen -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter amandelmoppen

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter amandeltongen -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter amandeltongen

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter fondantspritsjes 160gr -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter fondantspritsjes 160gr

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39€15,62/kg
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter koekjes mix 200gram -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter koekjes mix 200gram

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39€12,50/kg
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter koggetjes -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter koggetjes

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter vlinders -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter vlinders

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
met Roomboter -25%
CarrefourTot ma 5/10

met Roomboter

2e aan -50%
+1 variant
Je betaalt
vanaf€4,19
voor 2 stuks
Per stuk€2,09vanaf €8,36/kg
Je bespaart €1,40 op 2 stuks
roomboter kaaskussens 125gram -17%
HEMATot ma 5/10

roomboter kaaskussens 125gram

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,50€2,99€20,00/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
roomboter kaasstengels - 110 gram -17%
HEMATot ma 5/10

roomboter kaasstengels - 110 gram

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,50€2,99€22,73/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
roomboter kaasvlinders - 110 gram -17%
HEMATot ma 5/10

roomboter kaasvlinders - 110 gram

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,50€2,99€22,73/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
roomboter kaasvlinders 135g -17%
HEMATot ma 5/10

roomboter kaasvlinders 135g

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,50€2,99€18,52/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Roomboter in promotie

Hoeveel promoties zijn er op roomboter deze week?

Er zijn 16 actuele promoties op roomboter, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 30/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op roomboter?

HEMA, met 11 promoties, gevolgd door Carrefour (2) en Albert Heijn (1).

Wat is de grootste korting op roomboter?

-33% op AH Kleintje miso met roomboter bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op roomboter?

Meerdere voor €: 12 van de 16 promoties.