Verzorging & drogisterij in promotie bij HEMA

Alle 165 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij HEMA op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 13:45

165 promoties

badbruis hart -50%
HEMATot ma 5/10

badbruis hart

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal alpaca 150g -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal alpaca 150g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€13,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal badzout perzik -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal badzout perzik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal bloem -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal bloem

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal framboos -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal framboos

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal hart aardbeien -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal hart aardbeien

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal ster -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal ster

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal ster watermeloen -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal ster watermeloen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal teddy -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal teddy

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruishart mango -50%
HEMATot ma 5/10

badbruishart mango

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
billen masker cream 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

billen masker cream 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
bruisbal auto -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal auto

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal badeend aardbei -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal badeend aardbei

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal badeend ananas -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal badeend ananas

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal croissant -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal croissant

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal framboos -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal framboos

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal heelal -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal heelal

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal kersen -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal kersen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal kip -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal kip

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal leeuw -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal leeuw

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal lippen -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal lippen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal octopus -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal octopus

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal schelp met parel -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal schelp met parel

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal strik -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal strik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal strik -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal strik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal taart -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal taart

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal vanille -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal vanille

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal varken 150g -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal varken 150g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€13,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal vis -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal vis

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal zeepaardje -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal zeepaardje

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
haarmasker herstellend 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

haarmasker herstellend 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
haarmasker verzorgend 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

haarmasker verzorgend 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
klei lichaamsmasker 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

klei lichaamsmasker 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks

Alle 165 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij HEMA

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij HEMA deze week?

Er zijn 165 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij HEMA (bijgewerkt 30/9/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij HEMA?

-55% op beautycase 25x17cm luipaard bij HEMA.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij HEMA?

2e aan korting: 68 van de 165 promoties.