HEMA vanaf 50% korting

Alle 208 actuele promoties bij HEMA met minstens 50% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 13:45

208 promoties

dameshemd katoen paars -64%
HEMA

dameshemd katoen paars

Nu met korting
Je betaalt
€3,25
voor 1 stuk€8,99
Je bespaart €5,74
rustieke kaarsen lichtgeel -60%
HEMATot ma 5/10

rustieke kaarsen lichtgeel

5 voor €4,99
Je betaalt
€4,99
voor 5 stuks€12,45
Per stuk€1,00€2,49
Je bespaart €7,46 op 5 stuks
badbruis hart -50%
HEMATot ma 5/10

badbruis hart

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal alpaca 150g -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal alpaca 150g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€13,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal badzout perzik -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal badzout perzik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal bloem -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal bloem

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal framboos -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal framboos

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal hart aardbeien -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal hart aardbeien

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal ster -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal ster

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks

Alle 208 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over HEMA vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er bij HEMA met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 208 actuele promoties bij HEMA met minstens 50% korting (bijgewerkt 30/9/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 147 van de 208 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 61 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij HEMA met minstens 50% korting?

Gratis erbij: 146 van de 208 promoties.