Bioplanet vanaf 40% korting

Alle 17 actuele promoties bij Bioplanet met minstens 40% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

17 promoties

BIONA penne witte spelt Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA penne witte spelt Bio 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,00€3,99
per stuk · €4,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA spelt fusilli bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA spelt fusilli bio 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,00€3,99
per stuk · €4,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA speltlasagne Bio 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA speltlasagne Bio 250g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,00€3,99
per stuk · €8,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt penne Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt penne Bio 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,00€3,99
per stuk · €4,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt spaghetti 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt spaghetti 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,02€4,05
per stuk · €4,04/kg
€8,10
voor 4
Je bespaart €8,10 op 4 stuks
BIONA witte spelt fusilli Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt fusilli Bio 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,23€4,45
per stuk · €4,46/kg
€8,90
voor 4
Je bespaart €8,90 op 4 stuks
BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€1,65€3,29
per stuk · €3,30/kg
€6,58
voor 4
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml -50%
BioplanetTot do 31/12

DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml

Dr.Organic
-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
€6,50€12,99
per stuk · €130,00/l
€12,99
voor 2
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
GILI Curcuma-Elderflower Bio 25cl -50%
BioplanetLaatste dag

GILI Curcuma-Elderflower Bio 25cl

Gili
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€1,09€2,19
per stuk · €4,36/l
€4,38
voor 4
Je bespaart €4,38 op 4 stuks
GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g -50%
BioplanetTot do 15/10

GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g

Ginger Love
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,65€5,29
per stuk · €63,10/kg
€10,58
voor 4
Je bespaart €10,58 op 4 stuks
GRAINES DE CURIEUX Linzenchip Zo.Bio 85g -50%
BioplanetLaatste dag

GRAINES DE CURIEUX Linzenchip Zo.Bio 85g

Graines de Curieux
-50% vanaf 3 stuksmet Xtra
€1,65€3,29
per stuk · €20,63/kg
€4,94
voor 3
Je bespaart €4,93 op 3 stuks
LE POTAGER BIO kruidenboter 125g -50%
BioplanetLaatste dag

LE POTAGER BIO kruidenboter 125g

Le Potager Bio
-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
€1,75€3,49
per stuk · €14,00/kg
€3,49
voor 2
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
SB meststof moestuin 500g -50%
BioplanetTot do 1/10

SB meststof moestuin 500g

Sb
-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,98€5,95
per stuk · €5,96/kg
€5,95
voor 2
Je bespaart €5,95 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Bioplanet vanaf 40% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Bioplanet met minstens 40% korting deze week?

Er zijn 17 actuele promoties bij Bioplanet met minstens 40% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij Bioplanet met minstens 40% korting lopen binnenkort af?

7 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Dolomais Chips bij Bioplanet (tot 29/9), GILI Curcuma-Elderflower Bio 25cl bij Bioplanet (tot 29/9), GRAINES DE CURIEUX Linzenchip Zo.Bio 85g bij Bioplanet (tot 29/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Nee, alle 17 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Bioplanet met minstens 40% korting?

% korting: 17 van de 17 promoties.