Bioplanet vanaf 20% korting

Alle 225 actuele promoties bij Bioplanet met minstens 20% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

225 promoties

BIONA penne witte spelt Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA penne witte spelt Bio 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,00€3,99
per stuk · €4,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA spelt fusilli bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA spelt fusilli bio 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,00€3,99
per stuk · €4,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA speltlasagne Bio 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA speltlasagne Bio 250g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,00€3,99
per stuk · €8,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt penne Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt penne Bio 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,00€3,99
per stuk · €4,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt spaghetti 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt spaghetti 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,02€4,05
per stuk · €4,04/kg
€8,10
voor 4
Je bespaart €8,10 op 4 stuks
BIONA witte spelt fusilli Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt fusilli Bio 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,23€4,45
per stuk · €4,46/kg
€8,90
voor 4
Je bespaart €8,90 op 4 stuks
BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g

Biona
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€1,65€3,29
per stuk · €3,30/kg
€6,58
voor 4
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml -50%
BioplanetTot do 31/12

DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml

Dr.Organic
-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
€6,50€12,99
per stuk · €130,00/l
€12,99
voor 2
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
GILI Curcuma-Elderflower Bio 25cl -50%
BioplanetLaatste dag

GILI Curcuma-Elderflower Bio 25cl

Gili
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€1,09€2,19
per stuk · €4,36/l
€4,38
voor 4
Je bespaart €4,38 op 4 stuks
GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g -50%
BioplanetTot do 15/10

GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g

Ginger Love
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€2,65€5,29
per stuk · €63,10/kg
€10,58
voor 4
Je bespaart €10,58 op 4 stuks
GRAINES DE CURIEUX Linzenchip Zo.Bio 85g -50%
BioplanetLaatste dag

GRAINES DE CURIEUX Linzenchip Zo.Bio 85g

Graines de Curieux
-50% vanaf 3 stuksmet Xtra
€1,65€3,29
per stuk · €20,63/kg
€4,94
voor 3
Je bespaart €4,93 op 3 stuks
LE POTAGER BIO kruidenboter 125g -50%
BioplanetLaatste dag

LE POTAGER BIO kruidenboter 125g

Le Potager Bio
-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
€1,75€3,49
per stuk · €14,00/kg
€3,49
voor 2
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
SB meststof moestuin 500g -50%
BioplanetTot do 1/10

SB meststof moestuin 500g

Sb
-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,98€5,95
per stuk · €5,96/kg
€5,95
voor 2
Je bespaart €5,95 op 2 stuks
BIO ORGANICA paprika pesto demeter 140g -25%
BioplanetLaatste dag

BIO ORGANICA paprika pesto demeter 140g

BIO ORGANICA ITALIA
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,09€2,79
per stuk · €14,93/kg
€4,19
voor 2
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
BROTH WAY drinkbouillon beef Bio 180ml -25%
BioplanetTot di 6/10

BROTH WAY drinkbouillon beef Bio 180ml

Broth Way
-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
€2,84€3,79
per stuk · €15,78/l
€8,53
voor 3
Je bespaart €2,84 op 3 stuks
BROTH WAY thai chicken bio 180ml -25%
BioplanetTot di 6/10

BROTH WAY thai chicken bio 180ml

Broth Way
-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
€2,84€3,79
per stuk · €15,78/l
€8,53
voor 3
Je bespaart €2,84 op 3 stuks
LA VIE EST BELLE Falafel Greek Bio 190g -25%
BioplanetTot di 6/10

LA VIE EST BELLE Falafel Greek Bio 190g

La Vie Est Belle
-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
€3,37€4,49
per stuk · €17,74/kg
€10,10
voor 3
Je bespaart €3,37 op 3 stuks
LA VIE EST BELLE Falafel Origin.Bio 200g -25%
BioplanetTot di 6/10

LA VIE EST BELLE Falafel Origin.Bio 200g

La Vie Est Belle
-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
€3,26€4,35
per stuk · €16,30/kg
€9,79
voor 3
Je bespaart €3,26 op 3 stuks
LA VIE EST BELLE shoarma strips Bio 180g -25%
BioplanetTot di 6/10

LA VIE EST BELLE shoarma strips Bio 180g

La Vie Est Belle
-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
€2,99€3,99
per stuk · €16,61/kg
€8,98
voor 3
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
PIRAMIDE brandnetel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE brandnetel Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,51€3,35
per stuk · €83,67/kg
€5,03
voor 2
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE citroenmelisse Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE citroenmelisse Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,47€3,29
per stuk · €82,34/kg
€4,94
voor 2
Je bespaart €1,64 op 2 stuks
PIRAMIDE Dream Time Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Dream Time Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,92€3,89
per stuk · €97,34/kg
€5,83
voor 2
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Earl Grey Bio 80g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Earl Grey Bio 80g

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€3,64€4,85
per stuk · €45,50/kg
€7,27
voor 2
Je bespaart €2,43 op 2 stuks
Piramide Thee -25%
BioplanetTot di 6/10

Piramide Thee

vanaf€2,39
per stuk · vanaf €46,75/kg
vanaf€4,79
voor 2
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
PIRAMIDE gember Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE gember Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,62€3,49
per stuk · €87,34/kg
€5,24
voor 2
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
PIRAMIDE gember-citroen Bio 80g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE gember-citroen Bio 80g

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€4,12€5,49
per stuk · €51,50/kg
€8,23
voor 2
Je bespaart €2,75 op 2 stuks
PIRAMIDE kamille Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE kamille Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,59€3,45
per stuk · €86,33/kg
€5,18
voor 2
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
PIRAMIDE lekker slapen Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE lekker slapen Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,69€3,59
per stuk · €89,67/kg
€5,38
voor 2
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
PIRAMIDE lindebloesem Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE lindebloesem Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,51€3,35
per stuk · €83,67/kg
€5,03
voor 2
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE pepermunt Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE pepermunt Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,51€3,35
per stuk · €83,67/kg
€5,03
voor 2
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE perzik met vlier Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE perzik met vlier Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,84€3,79
per stuk · €142,00/kg
€5,69
voor 2
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
PIRAMIDE Positive Glow Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Positive Glow Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,92€3,89
per stuk · €64,89/kg
€5,83
voor 2
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Pure Serenity Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Pure Serenity Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,92€3,89
per stuk · €76,84/kg
€5,83
voor 2
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE rooibos Bio 100g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rooibos Bio 100g

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€3,44€4,59
per stuk · €34,40/kg
€6,88
voor 2
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
PIRAMIDE rooibos org. Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rooibos org. Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,32€3,09
per stuk · €77,33/kg
€4,63
voor 2
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
PIRAMIDE rozenbottel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rozenbottel Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,59€3,45
per stuk · €51,80/kg
€5,18
voor 2
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
PIRAMIDE salie Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE salie Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,51€3,35
per stuk · €78,44/kg
€5,03
voor 2
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE sterrenmix z.munt Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE sterrenmix z.munt Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,69€3,59
per stuk · €67,25/kg
€5,38
voor 2
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
PIRAMIDE tijm Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE tijm Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,39€3,19
per stuk · €68,29/kg
€4,79
voor 2
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
PIRAMIDE venkel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE venkel Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,51€3,35
per stuk · €62,75/kg
€5,03
voor 2
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE verveine Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE verveine Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,51€3,35
per stuk · €83,67/kg
€5,03
voor 2
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE Warming Chai Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Warming Chai Bio 20st

Piramide
-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
€2,92€3,89
per stuk · €66,36/kg
€5,83
voor 2
Je bespaart €1,95 op 2 stuks

Alle 225 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Bioplanet vanaf 20% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Bioplanet met minstens 20% korting deze week?

Er zijn 225 actuele promoties bij Bioplanet met minstens 20% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij Bioplanet met minstens 20% korting lopen binnenkort af?

8 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Dolomais Chips bij Bioplanet (tot 29/9), GILI Curcuma-Elderflower Bio 25cl bij Bioplanet (tot 29/9), GRAINES DE CURIEUX Linzenchip Zo.Bio 85g bij Bioplanet (tot 29/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 210 van de 225 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 15 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Bioplanet met minstens 20% korting?

% korting: 225 van de 225 promoties.