Abdijbier in promotie

Alle 18 actuele promoties op abdijbier van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 09:09

18 promoties

Tongerlo Abdijbier blond 6% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Tongerlo Abdijbier blond 6% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€13,18
voor 3 stuks€19,77
Per stuk€4,39€6,59€3,33/l
Je bespaart €6,59 op 3 stuks
Grimbergen abdijbier — 2 varianten -30%
ColruytTot di 6/10

Grimbergen abdijbier — 2 varianten

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€19,32
voor 3 stuks
Per stuk€6,44€2,44/l
Je bespaart €8,28 op 3 stuks
Tongerlo Abdijbier | Blond | 6% | Fles -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Tongerlo Abdijbier | Blond | 6% | Fles

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€9,88
voor 2 stuks€13,18
Per stuk€4,94€6,59€3,74/l
Je bespaart €3,30 op 2 stuks
Tongerlo Blond clip 4 x 33cl -25%
Prik & Tik

Tongerlo Blond clip 4 x 33cl

2e aan -50%
Je betaalt
€10,86
voor 2 stuks€14,48
Per stuk€5,43€7,24€4,11/l
Je bespaart €3,62 op 2 stuks
Tongerlo Bruin clip 4 x 33cl -25%
Prik & Tik

Tongerlo Bruin clip 4 x 33cl

2e aan -50%
Je betaalt
€10,86
voor 2 stuks€14,48
Per stuk€5,43€7,24€4,11/l
Je bespaart €3,62 op 2 stuks
Tongerlo Tripel clip 4 x 33cl -25%
Prik & Tik

Tongerlo Tripel clip 4 x 33cl

2e aan -50%
Je betaalt
€12,48
voor 2 stuks€16,64
Per stuk€6,24€8,32€4,73/l
Je bespaart €4,16 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Abdijbier in promotie

Hoeveel promoties zijn er op abdijbier deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op abdijbier, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op abdijbier?

OKay, met 6 promoties, gevolgd door Prik & Tik (5) en Delhaize (3).

Wat is de grootste korting op abdijbier?

-33% op Ename Abdijbier blond 6,5% 6x33cl bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op abdijbier?

% korting: 8 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.