Sun in promotie

Alle 14 actuele promoties op Sun van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 10:59

14 promoties

Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon | -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon |

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,65
voor 138 stuks (3 × 46)€70,95
Per stuk€0,17€0,51
Je bespaart €47,30 op 138 stuks
Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€18,15
voor 3 stuks€54,45
Per stuk€6,05€18,15€4,03/l
Je bespaart €36,30 op 3 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant shine -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant shine

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€11,79
voor 48 stuks (3 × 16)€35,37
Per stuk€0,25€0,75
Je bespaart €23,58 op 48 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€17,45
voor 78 stuks (3 × 26)€52,35
Per stuk€0,22€0,66
Je bespaart €34,90 op 78 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€12,99
voor 54 stuks (3 × 18)€38,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €25,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,99
voor 114 stuks (3 × 38)€71,97
Per stuk€0,21€0,63
Je bespaart €47,98 op 114 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€14,99
voor 54 stuks (3 × 18)€44,97
Per stuk€0,28€0,84
Je bespaart €29,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€27,00
voor 114 stuks (3 × 38)€80,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €53,97 op 114 stuks
Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€8,29
voor 3 stuks€24,87
Per stuk€2,76€8,29€2,76/l
Je bespaart €16,58 op 3 stuks
Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 3 stuks€7,05
Per stuk€0,78€2,35€0,78/kg
Je bespaart €4,70 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Sun in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Sun deze week?

Er zijn 14 actuele promoties op Sun, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Sun?

Delhaize, met 13 promoties, gevolgd door Carrefour (1).

Wat is de grootste korting op Sun?

-67% op Sun Brilliant Shine All in 1 Vaatwascapsules 16 Stuks 240 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Sun?

% korting: 13 van de 14 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.