France in promotie

Alle 32 actuele promoties op France op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 10:59

32 promoties

France 75 CONFISE 24 W -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France 75 CONFISE 24 W

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
France Chablis -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Chablis

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€39,98
voor 3 stuks€59,97
Per stuk€13,33€19,99€17,77/l
Je bespaart €19,99 op 3 stuks
France Couron Belgrave 2018 Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Couron Belgrave 2018 Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€26,98
voor 3 stuks€40,47
Per stuk€8,99€13,49€11,99/l
Je bespaart €13,49 op 3 stuks
France Crémant de Bordeaux | Brut -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Crémant de Bordeaux | Brut

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
France Côte de Beaune-Villages -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Côte de Beaune-Villages

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€43,98
voor 3 stuks€65,97
Per stuk€14,66€21,99€19,55/l
Je bespaart €21,99 op 3 stuks
France Fontimple Vacquey | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Fontimple Vacquey | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€24,98
voor 3 stuks€37,47
Per stuk€8,33€12,49€11,10/l
Je bespaart €12,49 op 3 stuks
France I.G.P. Méditerranée -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France I.G.P. Méditerranée

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
France Igp Domitienne Viognier Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Igp Domitienne Viognier Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,58
voor 3 stuks€17,37
Per stuk€3,86€5,79€5,15/l
Je bespaart €5,79 op 3 stuks
France L'Inedit | Bio | Rosé -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France L'Inedit | Bio | Rosé

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
France La Grande Bleue | Bio | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France La Grande Bleue | Bio | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€23,98
voor 3 stuks€35,97
Per stuk€7,99€11,99€10,66/l
Je bespaart €11,99 op 3 stuks
France Mon Sud Igp Oc | Rs -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Mon Sud Igp Oc | Rs

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€12,98
voor 3 stuks€19,47
Per stuk€4,33€6,49€5,77/l
Je bespaart €6,49 op 3 stuks
France Mon Sud Igp Oc | Witte -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Mon Sud Igp Oc | Witte

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€12,98
voor 3 stuks€19,47
Per stuk€4,33€6,49€5,77/l
Je bespaart €6,49 op 3 stuks
France Pouilly Fume Redde | 2025 | White -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Pouilly Fume Redde | 2025 | White

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€35,98
voor 3 stuks€53,97
Per stuk€11,99€17,99€15,99/l
Je bespaart €17,99 op 3 stuks
France Rouge Clair | Bio -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Rouge Clair | Bio

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€23,98
voor 3 stuks€35,97
Per stuk€7,99€11,99€10,66/l
Je bespaart €11,99 op 3 stuks
France Sancerre Rosé -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Sancerre Rosé

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,98
voor 3 stuks€44,97
Per stuk€9,99€14,99€13,32/l
Je bespaart €14,99 op 3 stuks
France Sancerre | Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Sancerre | Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€79,98
voor 3 stuks€119,97
Per stuk€26,66€39,99€17,77/l
Je bespaart €39,99 op 3 stuks
France Terra Nostra Scia | Rosé -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Terra Nostra Scia | Rosé

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
France Touraine Chenonceaux | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Touraine Chenonceaux | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€23,98
voor 3 stuks€35,97
Per stuk€7,99€11,99€10,66/l
Je bespaart €11,99 op 3 stuks
France Val de Dieu | 2020 | Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Val de Dieu | 2020 | Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€111,78
voor 3 stuks€167,67
Per stuk€37,26€55,89€49,68/l
Je bespaart €55,89 op 3 stuks
France Valgencelle | Bio | Rosé -33%
DelhaizeTot wo 21/10

France Valgencelle | Bio | Rosé

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over France in promotie

Hoeveel promoties zijn er op France deze week?

Er zijn 32 actuele promoties op France (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op France?

-33% op France 75 CONFISE 24 W bij Delhaize, geldig tot 21/10.

Welke soort korting komt het meest voor op France?

Gratis erbij: 31 van de 32 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.