Bonduelle in promotie

Alle 21 actuele promoties op Bonduelle van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 10:59

21 promoties

Bonduelle Bonen | Red | Chili -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Bonen | Red | Chili

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Bonduelle Bonen | Reuze -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Bonen | Reuze

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,05
voor 2 stuks€4,10
Per stuk€1,02€2,05€4,00/kg
Je bespaart €2,05 op 2 stuks
Bonduelle Bonen | Rode Kidney -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Bonen | Rode Kidney

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 2 stuks€4,70
Per stuk€1,18€2,35€4,72/kg
Je bespaart €2,35 op 2 stuks
Bonduelle Champignons | Parijs | Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Champignons | Parijs | Mini

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,95
voor 2 stuks€9,90
Per stuk€2,48€4,95€10,78/kg
Je bespaart €4,95 op 2 stuks
Bonduelle Doperwten | Extra fijn -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Doperwten | Extra fijn

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,15
voor 2 stuks€4,30
Per stuk€1,07€2,15€3,82/kg
Je bespaart €2,15 op 2 stuks
Bonduelle Doperwten-Wortelen | Zeer fijn -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Doperwten-Wortelen | Zeer fijn

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,15
voor 2 stuks€8,30
Per stuk€2,08€4,15€3,92/kg
Je bespaart €4,15 op 2 stuks
Bonduelle Erwten | Kikker | Mediterrane -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Erwten | Kikker | Mediterrane

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Bonduelle Groenten | Macédoine | Blik -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Groenten | Macédoine | Blik

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,45
voor 2 stuks€4,90
Per stuk€1,23€2,45€4,64/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Bonduelle Kikkererwten -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Kikkererwten

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€4,03/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Bonduelle kikkererwten blik 310g -50%
OKayTot di 6/10

Bonduelle kikkererwten blik 310g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,45
voor 2 stuks€4,90
Per stuk€1,23€2,45€3,97/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Bonduelle Linzen -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Linzen

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 2 stuks€4,70
Per stuk€1,18€2,35€3,81/kg
Je bespaart €2,35 op 2 stuks
Bonduelle Linzen | Curry -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Linzen | Curry

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Bonduelle Mais | Bonen | Paprika -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Mais | Bonen | Paprika

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,25
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€1,62€3,25€5,40/kg
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Bonduelle Maïs | Zacht | Crispy | Blik -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Maïs | Zacht | Crispy | Blik

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€3,47/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Bonduelle Mexicana | Mix -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Mexicana | Mix

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€3,13/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Bonduelle Groenteconserven -50%

Promoties laden…

Vragen over Bonduelle in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Bonduelle deze week?

Er zijn 21 actuele promoties op Bonduelle, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Bonduelle?

Delhaize, met 16 promoties, gevolgd door Carrefour (2) en OKay (1).

Wat is de grootste korting op Bonduelle?

-50% op Bonduelle Bonen | Red | Chili bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Bonduelle?

Gratis erbij: 20 van de 21 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.