Drank met 3 gratis erbij

Alle 10 actuele promoties in drank met 3 gratis erbij van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

10 promoties

7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €7,95/l
€20,97
voor 6
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €7,95/l
€20,97
voor 6
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €7,95/l
€20,97
voor 6
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Mirinda Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Mirinda Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €7,95/l
€20,97
voor 6
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Pepsi Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Pepsi Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €7,95/l
€20,97
voor 6
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
NESTLÉ PURE LIFE plat water 1,5L -25%
ColruytTot di 6/10

NESTLÉ PURE LIFE plat water 1,5L

Nestlé Pure Life
9+3 gratismet Xtra
€0,58€0,78
per stuk · €0,39/l
€7,02
voor 12
Je bespaart €2,34 op 12 stuks

Promoties laden…

Vragen over Drank met 3 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in drank met 3 gratis erbij deze week?

Er zijn 10 actuele promoties in drank met 3 gratis erbij, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met 3 gratis erbij?

Carrefour, met 5 promoties, gevolgd door Colruyt (3) en Intermarché (1).

Wat is de grootste korting in drank met 3 gratis erbij?

-50% op SodaStream 7Up Siroop 440 ml bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank met 3 gratis erbij?

Gratis erbij: 10 van de 10 promoties.