Baby & kind met 3 gratis erbij

Alle 18 actuele promoties in baby & kind met 3 gratis erbij van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 10:59

18 promoties

99% Water 60 Babydoekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

99% Water 60 Babydoekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 5 stuks€20,45
Per stuk€1,64€4,09
Je bespaart €12,27 op 5 stuks
Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

Je betaalt
vanaf€24,78
voor 5 stuks
Per stuk€4,96vanaf €0,19 per luier
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,26 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,34 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,38 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Olvarit Knijpzakje | Peer Banaan | 8M -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Olvarit Knijpzakje | Peer Banaan | 8M

3+3 gratis
Je betaalt
€4,05
voor 6 stuks€8,10
Per stuk€0,68€1,35€6,80/kg
Je bespaart €4,05 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind met 3 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met 3 gratis erbij deze week?

Er zijn 18 actuele promoties in baby & kind met 3 gratis erbij, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in baby & kind met 3 gratis erbij?

Delhaize, met 12 promoties, gevolgd door Carrefour (6).

Wat is de grootste korting in baby & kind met 3 gratis erbij?

-60% op Pampers 99% Water 60 Babydoekjes bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind met 3 gratis erbij?

Gratis erbij: 18 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.