Drank met 2 gratis erbij

Alle 65 actuele promoties in drank met 2 gratis erbij van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

65 promoties

Celsius Aardbei -50%
DelhaizeNog tot morgen

Celsius Aardbei

Celsius
2+2 gratismet SuperPlus
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
CELSIUS Energiedrank -50%
LidlTot za 3/10

CELSIUS Energiedrank

CELSIUS
2+2 gratis
€0,69€1,39
per stuk · €2,78/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius energiedrank kiwi guava -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank kiwi guava

Celsius
2+2 gratismet Xtra
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius Kiwi Guava -50%
DelhaizeNog tot morgen

Celsius Kiwi Guava

Celsius
2+2 gratismet SuperPlus
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius Mango Lemonade -50%
DelhaizeNog tot morgen

Celsius Mango Lemonade

Celsius
2+2 gratismet SuperPlus
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius Peach Vibes -50%
DelhaizeNog tot morgen

Celsius Peach Vibes

Celsius
2+2 gratismet SuperPlus
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Lipton Earl | Grey | 50Z -50%
DelhaizeNog tot morgen

Lipton Earl | Grey | 50Z

Lipton
2+2 gratismet SuperPlus
€2,35€4,69
per stuk · €29,38/kg
€9,38
voor 4
Je bespaart €9,38 op 4 stuks
Lipton English | Breakfast | 50Z -50%
DelhaizeNog tot morgen

Lipton English | Breakfast | 50Z

Lipton
2+2 gratismet SuperPlus
€2,35€4,69
per stuk · €23,50/kg
€9,38
voor 4
Je bespaart €9,38 op 4 stuks
Lipton Thee -50%
DelhaizeNog tot morgen

Lipton Thee

vanaf€0,88
per stuk · vanaf €27,50/kg
vanaf€3,50
voor 4
Je bespaart €3,50 op 4 stuks
Lipton Yellow | Label | 100Z -50%
DelhaizeNog tot morgen

Lipton Yellow | Label | 100Z

Lipton
2+2 gratismet SuperPlus
€2,44€4,89
per stuk · €16,27/kg
€9,78
voor 4
Je bespaart €9,78 op 4 stuks
Lipton – Ice Tea -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Lipton – Ice Tea

2+2 gratis naar keuze
€1,65€3,29
per stuk · €1,10/l
€6,58
voor 4
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L

Evian
2+2 gratis
€2,77€5,55
per stuk · €0,31/l
€11,10
voor 4
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Stelz Mango-ijsthee | 4,5% -50%
DelhaizeNog tot morgen

Stelz Mango-ijsthee | 4,5%

Stelz
2+2 gratismet SuperPlus
€1,25€2,49
per stuk · €5,00/l
€4,98
voor 4
Je bespaart €4,98 op 4 stuks
Caffè Crema Classico 1 Kg -40%
CarrefourTot ma 5/10

Caffè Crema Classico 1 Kg

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Classico 36 Pads -40%
CarrefourTot ma 5/10

Classico 36 Pads

Lavazza
3+2 gratis
€4,73€7,89
per stuk · €0,13 per pad
€23,67
voor 5
Je bespaart €15,78 op 5 stuks
Crema e Aroma bonen 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Aroma bonen 1000g

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Crema e Gusto 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€7,19€11,99
per stuk · €0,24 per capsule
€35,97
voor 5
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
Crema e Gusto 80 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto 80 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€11,99€19,99
per stuk · €0,15 per capsule
€59,97
voor 5
Je bespaart €39,98 op 5 stuks
Crema E Gusto Classico 250 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema E Gusto Classico 250 g

Lavazza
3+2 gratis
€3,89€6,49
per stuk · €15,56/kg
€19,47
voor 5
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Crema e Gusto Classico bonen 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto Classico bonen 1000g

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Decaf Classico 250g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Decaf Classico 250g

Lavazza
3+2 gratis
€3,89€6,49
per stuk · €15,56/kg
€19,47
voor 5
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Espresso Barista Gran Crema 1000 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Gran Crema 1000 g

Lavazza
3+2 gratis
€12,75€21,25
per stuk · €12,75/kg
€63,75
voor 5
Je bespaart €42,50 op 5 stuks
Espresso Barista Intenso bonen 500g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Intenso bonen 500g

Lavazza
3+2 gratis
€6,71€11,19
per stuk · €13,42/kg
€33,57
voor 5
Je bespaart €22,38 op 5 stuks
Espresso Barista Perfetto 250 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Perfetto 250 g

Lavazza
3+2 gratis
€3,89€6,49
per stuk · €15,56/kg
€19,47
voor 5
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Espresso Italiano Cremoso 1kg -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Italiano Cremoso 1kg

Lavazza
3+2 gratis
€12,75€21,25
per stuk · €12,75/kg
€63,75
voor 5
Je bespaart €42,50 op 5 stuks
Espresso Lungo 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Lungo 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€7,19€11,99
per stuk · €0,24 per capsule
€35,97
voor 5
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
espresso Lungo koffiecups 10 stuks -40%
CarrefourTot ma 5/10

espresso Lungo koffiecups 10 stuks

Lavazza
3+2 gratis
€2,99€4,99
per stuk · €53,39/kg
€14,97
voor 5
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Espresso Maestro Ristretto 30st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Maestro Ristretto 30st

Lavazza
3+2 gratis
€7,19€11,99
per stuk · €42,05/kg
€35,97
voor 5
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
Koffie Pads Intenso 36 st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Koffie Pads Intenso 36 st

Lavazza
3+2 gratis
€4,73€7,89
per stuk · €0,13 per pad
€23,67
voor 5
Je bespaart €15,78 op 5 stuks
Oro Qualità 10 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Oro Qualità 10 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€2,99€4,99
per stuk · €0,30 per capsule
€14,97
voor 5
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Qualita Oro 100% Arabica 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Qualita Oro 100% Arabica 1000g

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks

Alle 65 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank met 2 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in drank met 2 gratis erbij deze week?

Er zijn 65 actuele promoties in drank met 2 gratis erbij, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met 2 gratis erbij?

Carrefour, met 38 promoties, gevolgd door Delhaize (16) en Prik & Tik (3).

Wat is de grootste korting in drank met 2 gratis erbij?

-50% op Celsius Aardbei bij Delhaize, geldig tot 30/9.

Welke promoties in drank met 2 gratis erbij lopen binnenkort af?

18 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer LA CHOUFFE Bier* bij Lidl (tot 29/9), Celsius Aardbei bij Delhaize (tot 30/9), Celsius Kiwi Guava bij Delhaize (tot 30/9).

Welke soort korting komt het meest voor in drank met 2 gratis erbij?

Gratis erbij: 65 van de 65 promoties.