Verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij

Alle 642 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij van 12 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

642 promoties

Alvityl Chondroflex 180 Tabletten -50%
Medi-MarketTot do 31/12

Alvityl Chondroflex 180 Tabletten

Alvityl
1+1 gratis
€26,45€52,90
per stuk · €0,15/st
€52,90
voor 2
Je bespaart €52,90 op 2 stuks
Andrélon -50%
JumboLaatste dag

Andrélon

Andrélon
1+1 gratis
€3,25€6,49
per stuk · €16,25/l
€6,49
voor 2
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Anti-haaruitval Shampoo -50%
Di

Anti-haaruitval Shampoo

DI
1+1 gratis
€2,50€4,99
per stuk · €8,33/l
€4,99
voor 2
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Chewy Vites Adult — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Chewy Vites Adult — 2 varianten

Chewy Vites
1+1 gratismet Xtra
vanaf€8,79
per stuk · €0,15/st
vanaf€17,57
voor 2
Je bespaart €17,57 op 2 stuks
Colgate Max white expert white -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white expert white

Colgate
1+1 gratismet Bonuskaart
€3,25€6,49
per stuk · €43,33/l
€6,49
voor 2
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Colgate Max white purple reveal -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Max white purple reveal

Colgate
1+1 gratismet Bonuskaart
€3,25€6,49
per stuk · €43,33/l
€6,49
voor 2
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging

1+1 gratis
258 producten
vanaf€1,75
per stuk · vanaf €18,00/l
vanaf€3,49
voor 2
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
De Tuinen MSM Gel - 150ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen MSM Gel - 150ml

De Tuinen
1+1 gratis
€6,25€12,49
per stuk · €41,67/l
€12,49
voor 2
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Defatyl Energy Plus 30 Capsules -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Defatyl Energy Plus 30 Capsules

Defatyl
1+1 gratis
€11,75€23,50
per stuk · €0,39/st
€23,50
voor 2
Je bespaart €23,50 op 2 stuks
Deo ORIGINAL Stick 40ml -50%
Di

Deo ORIGINAL Stick 40ml

BOROTALCO
1+1 gratis
€3,40€6,79
per stuk · €85,00/l
€6,79
voor 2
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
Derma Care Invisible -50%
Di

Derma Care Invisible

SANEX
1+1 gratis
€3,25€6,49
per stuk · €50,00/l
€6,49
voor 2
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Derma Care Protector - 48h -50%
Di

Derma Care Protector - 48h

SANEX
1+1 gratis
€2,29€4,59
per stuk · €45,80/l
€4,59
voor 2
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Dermo Men Sensitive 72H -50%
Di

Dermo Men Sensitive 72H

SANEX
1+1 gratis
€2,10€4,19
per stuk · €14,00/l
€4,19
voor 2
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Durex KY Sensilube Glijmiddel 44ml -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Durex KY Sensilube Glijmiddel 44ml

Sensilube
1+1 gratis
€6,50€12,99
per stuk · €147,73/l
€12,99
voor 2
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Elmex 75ml | Sensitive | White -50%
DelhaizeNog tot morgen

Elmex 75ml | Sensitive | White

Elmex
1+1 gratis
€2,92€5,85
per stuk · €38,93/l
€5,85
voor 2
Je bespaart €5,85 op 2 stuks
Elmex Mondspoeling | Gevoelig -50%
DelhaizeNog tot morgen

Elmex Mondspoeling | Gevoelig

Elmex
1+1 gratis
€4,50€8,99
per stuk · €11,25/l
€8,99
voor 2
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
Gevoelige Huid 72h Roll-on -50%
Di

Gevoelige Huid 72h Roll-on

SANEX
1+1 gratis
€2,40€4,79
per stuk · €45,28/l
€4,79
voor 2
Je bespaart €4,79 op 2 stuks

Alle 642 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij deze week?

Er zijn 642 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij, bij 12 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij?

Kruidvat, met 400 promoties, gevolgd door Medi-Market (79) en Albert Heijn (44).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij?

-50% op Adidas Parfum bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke promoties in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij lopen binnenkort af?

44 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Andrélon bij Jumbo (tot 29/9), AVENGERS, TENA Incontinentieverbanden bij Lidl (tot 29/9), Gillette, Listerine of GUM bij Jumbo (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij met 1 gratis erbij?

Gratis erbij: 642 van de 642 promoties.