Medi-Market vanaf 40% korting

Alle 87 actuele promoties bij Medi-Market met minstens 40% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

87 promoties

Alvityl Chondroflex 180 Tabletten -50%
Medi-MarketTot do 31/12

Alvityl Chondroflex 180 Tabletten

Alvityl
1+1 gratis
€26,45€52,90
per stuk · €0,15/st
€52,90
voor 2
Je bespaart €52,90 op 2 stuks
Defatyl Energy Plus 30 Capsules -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Defatyl Energy Plus 30 Capsules

Defatyl
1+1 gratis
€11,75€23,50
per stuk · €0,39/st
€23,50
voor 2
Je bespaart €23,50 op 2 stuks
Durex KY Sensilube Glijmiddel 44ml -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Durex KY Sensilube Glijmiddel 44ml

Sensilube
1+1 gratis
€6,50€12,99
per stuk · €147,73/l
€12,99
voor 2
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Martine Skin La Crème 50 ml -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Martine Skin La Crème 50 ml

MARTINE SKIN
1+1 gratis
€12,47€24,95
per stuk · €249,40/l
€24,95
voor 2
Je bespaart €24,95 op 2 stuks
Martine Skin La Grasse Night 50 ml -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Martine Skin La Grasse Night 50 ml

MARTINE SKIN
1+1 gratis
€12,47€24,95
per stuk · €249,40/l
€24,95
voor 2
Je bespaart €24,95 op 2 stuks
Melvita Argan Bioactief 30 ml -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Melvita Argan Bioactief 30 ml

Melvita
1+1 gratis
€25,95€51,90
per stuk · €865,00/l
€51,90
voor 2
Je bespaart €51,90 op 2 stuks
Melvita Argan Bioactief 50 ml -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Melvita Argan Bioactief 50 ml

Melvita
1+1 gratis
€24,95€49,90
per stuk · €499,00/l
€49,90
voor 2
Je bespaart €49,90 op 2 stuks
Melvita Olie -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Melvita Olie

vanaf€7,45
per stuk · vanaf €68,62/l
vanaf€14,90
voor 2
Je bespaart €14,90 op 2 stuks
Melvita Bio Gold Buitengewoon 50ml -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Melvita Bio Gold Buitengewoon 50ml

Melvita
1+1 gratis
€9,75€19,50
per stuk · €195,00/l
€19,50
voor 2
Je bespaart €19,50 op 2 stuks
Melvita Eau Florale Rose Bio 50ml -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Melvita Eau Florale Rose Bio 50ml

Melvita
1+1 gratis
€4,25€8,50
per stuk · €85,00/l
€8,50
voor 2
Je bespaart €8,50 op 2 stuks
Melvita Gel Intieme Hygiëne 230 ml -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Melvita Gel Intieme Hygiëne 230 ml

Melvita
1+1 gratis
€6,75€13,50
per stuk · €29,35/l
€13,50
voor 2
Je bespaart €13,50 op 2 stuks
Mucogyne Vaginale Gel Applicator 40ml -50%
Medi-MarketTot di 27/10

Mucogyne Vaginale Gel Applicator 40ml

Laboratoires IPRAD
1+1 gratis
€9,15€18,30
per stuk · €228,75/l
€18,30
voor 2
Je bespaart €18,30 op 2 stuks
NAIF Zachte Badolie 100ml -50%
Medi-MarketLaatste dag

NAIF Zachte Badolie 100ml

Naif
1+1 gratis
€14,95€29,90
€149,50/l
Je bespaart €14,95

Alle 87 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Medi-Market vanaf 40% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Medi-Market met minstens 40% korting deze week?

Er zijn 87 actuele promoties bij Medi-Market met minstens 40% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij Medi-Market met minstens 40% korting lopen binnenkort af?

29 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer BE-KIND Maple Glazed Peacun & Sea Salt bij Medi-Market (tot 29/9), BE-KIND Milk & White Chocolate Nut 40 g bij Medi-Market (tot 29/9), BE-KIND Protein Crunchy Peanut Butter 50 g bij Medi-Market (tot 29/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Nee, alle 87 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Medi-Market met minstens 40% korting?

Gratis erbij: 87 van de 87 promoties.