Kruidvat vanaf 30% korting

Alle 1.025 actuele promoties bij Kruidvat met minstens 30% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

1.025 promoties

Kruidvat Beautybox Alleen online -86%
KruidvatTot do 31/12

Kruidvat Beautybox Alleen online

Kruidvat
Voor €9,99met Kruidvat Club
€9,99€68,99
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €59,00
Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

Fa
2+3 gratismet Kruidvat Club
€1,60€3,99
per stuk · €6,40/l
€7,98
voor 5
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Fa Watermelon Waves Douchegel 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Watermelon Waves Douchegel 250ml

Fa
2+3 gratismet Kruidvat Club
€1,52€3,79
per stuk · €6,08/l
€7,58
voor 5
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Kruidvat Verzorgende Olie 150ml -58%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Verzorgende Olie 150ml

Kruidvat
2 voor €5,00
€2,50€5,99
per stuk · €16,67/l
€5,00
voor 2
Je bespaart €6,98 op 2 stuks
Syoss Shampoo -57%
Pampers Baby-Dry Pants Maat -57%
Pampers Baby-Dry Pants Maat -55%
Nivea Men Spray -52%
Pampers Luiers -52%

Alle 1.025 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Kruidvat vanaf 30% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Kruidvat met minstens 30% korting deze week?

Er zijn 1.025 actuele promoties bij Kruidvat met minstens 30% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 820 van de 1025 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 205 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Kruidvat met minstens 30% korting?

Gratis erbij: 631 van de 1.025 promoties.