Holland & Barrett vanaf 20% korting

Alle 1.006 actuele promoties bij Holland & Barrett met minstens 20% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

1.006 promoties

60% korting op De Tuinen natuurlijke verzorging -60%
60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen

60% korting
50 producten
vanaf€5,99
per stuk · vanaf 1 stuk
vanaf €10,39/l
Je bespaart €8,99
De Tuinen Argan Scrub - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Argan Scrub - 75ml

De Tuinen
55% korting
€6,07€13,49
per stuk · vanaf 1 stuk
€80,93/l
Je bespaart €7,42
De Tuinen Dode Zee Badzout - 1kg -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Dode Zee Badzout - 1kg

De Tuinen
55% korting
€5,39€11,99
per stuk · vanaf 1 stuk
€5,39/kg
Je bespaart €6,60
De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g

De Tuinen
55% korting
€8,99€19,99
per stuk · vanaf 1 stuk
€44,95/kg
Je bespaart €11,00
De Tuinen Vitamine A Serum - 30ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Vitamine A Serum - 30ml

De Tuinen
55% korting
€6,29€13,99
per stuk · vanaf 1 stuk
€209,67/l
Je bespaart €7,70
Dr. Organic Aloë Vera Gel - 200ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Dr. Organic Aloë Vera Gel - 200ml

Dr Organic
55% korting
€5,62€12,49
per stuk · vanaf 1 stuk
€28,10/l
Je bespaart €6,87

Alle 1.006 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Holland & Barrett vanaf 20% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Holland & Barrett met minstens 20% korting deze week?

Er zijn 1.006 actuele promoties bij Holland & Barrett met minstens 20% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 873 van de 1006 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 133 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Holland & Barrett met minstens 20% korting?

2e aan korting: 723 van de 1.006 promoties.