Drank in promotie bij HEMA

Alle 30 actuele promoties in drank bij HEMA op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 13:45

30 promoties

filterkoffie crema - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie crema - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie dark roast - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie dark roast - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie decaf - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie decaf - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie regular - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie regular - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
koffiebonen espresso 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen espresso 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
koffiebonen espresso dark roast 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen espresso dark roast 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
koffiebonen regular 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen regular 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
Neleman garnacha biologisch 0.75L -25%
HEMATot ma 5/10

Neleman garnacha biologisch 0.75L

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€8,99/l
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Neleman macabeo biologisch 0.75L -25%
HEMATot ma 5/10

Neleman macabeo biologisch 0.75L

2e halve prijs
Je betaalt
€13,79
voor 2 stuks€18,38
Per stuk€6,89€9,19€9,19/l
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Reve D'une Dame chardonnay 0.75L -25%
HEMATot ma 5/10

Reve D'une Dame chardonnay 0.75L

2e halve prijs
Je betaalt
€13,04
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€6,52€8,69€8,69/l
Je bespaart €4,34 op 2 stuks
Reve D'une Dame merlot 0.75L -25%
HEMATot ma 5/10

Reve D'une Dame merlot 0.75L

2e halve prijs
Je betaalt
€13,04
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€6,52€8,69€8,69/l
Je bespaart €4,34 op 2 stuks
Reve D'une Dame viognier 0.75L -25%
HEMATot ma 5/10

Reve D'une Dame viognier 0.75L

2e halve prijs
Je betaalt
€13,04
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€6,52€8,69€8,69/l
Je bespaart €4,34 op 2 stuks
huiswijn bobal merlot 0.75L -24%
HEMATot ma 5/10

huiswijn bobal merlot 0.75L

2 voor €8,49met HEMA extra
Je betaalt
€8,49
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,25€5,59€5,67/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
huiswijn chardonnay macabeo 0.75L -24%
HEMATot ma 5/10

huiswijn chardonnay macabeo 0.75L

2 voor €8,49met HEMA extra
Je betaalt
€8,49
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,25€5,59€5,67/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
huiswijn tempranillo syrah 0.75L -24%
HEMATot ma 5/10

huiswijn tempranillo syrah 0.75L

2 voor €8,49met HEMA extra
Je betaalt
€8,49
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,25€5,59€5,67/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L -24%
HEMATot ma 5/10

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

2 voor €8,49met HEMA extra
Je betaalt
€8,49
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,25€5,59€5,67/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij HEMA

Hoeveel promoties zijn er in drank bij HEMA deze week?

Er zijn 30 actuele promoties in drank bij HEMA (bijgewerkt 30/9/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij HEMA?

-34% op filterkoffie crema - 500 gram bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij HEMA?

Meerdere voor €: 21 van de 30 promoties.