Di vanaf 50% korting

Alle 128 actuele promoties bij Di met minstens 50% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

128 promoties

Butter Lip Gloss -70%
Di

Butter Lip Gloss

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€2,09€6,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €4,86
Epic Ink Liner -70%
Di

Epic Ink Liner

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€3,28€10,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €7,67
Line Loud Lip Pencil -70%
Di

Line Loud Lip Pencil

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€2,18€7,25
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €5,07
Slim Eye Pencil -70%
Di

Slim Eye Pencil

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€1,49€4,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €3,46
Anti-haaruitval Shampoo -50%
Di

Anti-haaruitval Shampoo

DI
1+1 gratis
€2,50€4,99
per stuk · €8,33/l
€4,99
voor 2
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Badkamer reiniger -50%
Di

Badkamer reiniger

DI
1+1 gratis
€1,50€2,99
per stuk · €2,00/l
€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Clip 5 cirkels 10 cm -50%
Di

Clip 5 cirkels 10 cm

DI
1+1 gratis
€2,50€4,99
per stuk
€4,99
voor 2
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Complete Protection Cool Mint -50%
Di

Complete Protection Cool Mint

SENSODYNE
2+2 gratis
€3,75€7,49
per stuk · €50,00/l
€14,98
voor 4
Je bespaart €14,98 op 4 stuks
Complete Protection Extra Fresh -50%
Di

Complete Protection Extra Fresh

PARODONTAX
2+2 gratis
€3,65€7,29
per stuk · €48,67/l
€14,58
voor 4
Je bespaart €14,58 op 4 stuks
Complete Protection Soft -50%
Di

Complete Protection Soft

SENSODYNE
2+2 gratis
€2,75€5,49
per stuk
€10,98
voor 4
Je bespaart €10,98 op 4 stuks
Deo ORIGINAL Stick 40ml -50%
Di

Deo ORIGINAL Stick 40ml

BOROTALCO
1+1 gratis
€3,40€6,79
per stuk · €85,00/l
€6,79
voor 2
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
Derma Care Invisible -50%
Di

Derma Care Invisible

SANEX
1+1 gratis
€3,25€6,49
per stuk · €50,00/l
€6,49
voor 2
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Derma Care Protector - 48h -50%
Di

Derma Care Protector - 48h

SANEX
1+1 gratis
€2,29€4,59
per stuk · €45,80/l
€4,59
voor 2
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Dermo Men Sensitive 72H -50%
Di

Dermo Men Sensitive 72H

SANEX
1+1 gratis
€2,10€4,19
per stuk · €14,00/l
€4,19
voor 2
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Extra Fresh Mini -50%
Di

Extra Fresh Mini

SENSODYNE
2+2 gratis
€1,04€2,09
per stuk · €69,33/l
€4,18
voor 4
Je bespaart €4,18 op 4 stuks
Free Kleefcrème -50%
Di

Free Kleefcrème

COREGA
2+2 gratis
€4,79€9,59
per stuk · €68,43/kg
€19,18
voor 4
Je bespaart €19,18 op 4 stuks
Fresh Mint 75ml -50%
Di

Fresh Mint 75ml

SENSODYNE
2+2 gratis
€2,94€5,89
per stuk · €39,20/l
€11,78
voor 4
Je bespaart €11,78 op 4 stuks
Gentle Whitening - 75 ml -50%
Di

Gentle Whitening - 75 ml

SENSODYNE
2+2 gratis
€2,94€5,89
per stuk · €39,20/l
€11,78
voor 4
Je bespaart €11,78 op 4 stuks
Gevoelige Huid 72h Roll-on -50%
Di

Gevoelige Huid 72h Roll-on

SANEX
1+1 gratis
€2,40€4,79
per stuk · €45,28/l
€4,79
voor 2
Je bespaart €4,79 op 2 stuks
Gouden Golvende Haarkrab -50%
Di

Gouden Golvende Haarkrab

DI
1+1 gratis
€3,50€6,99
per stuk
€6,99
voor 2
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Herbal Fresh -50%
Di

Herbal Fresh

PARODONTAX
2+2 gratis
€3,00€5,99
per stuk · €40,00/l
€11,98
voor 4
Je bespaart €11,98 op 4 stuks

Alle 128 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Di vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Di met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 128 actuele promoties bij Di met minstens 50% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 124 van de 128 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 4 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Di met minstens 50% korting?

Gratis erbij: 124 van de 128 promoties.