Radijs in promotie

Alle 13 actuele promoties op radijs van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 15:28

13 promoties

Delhaize Radijsmix | Snack -33%
DelhaizeTot do 31/12

Delhaize Radijsmix | Snack

Delhaize
3 voor €5met SuperPlus
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/kg
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
Delhaize Snackers | Rode radijs -33%
DelhaizeTot do 31/12

Delhaize Snackers | Rode radijs

Delhaize
3 voor €5met SuperPlus
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/kg
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
The Market Snack Radijzen 200 g -1%
CarrefourTot do 31/12

The Market Snack Radijzen 200 g

Carrefour
3 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€5,07
Per stuk€1,67€1,69€8,35/kg
Je bespaart €0,07 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Radijs in promotie

Hoeveel promoties zijn er op radijs deze week?

Er zijn 13 actuele promoties op radijs, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 30/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op radijs?

Intratuin, met 7 promoties, gevolgd door HEMA (3) en Delhaize (2).

Wat is de grootste korting op radijs?

-40% op Biologische Intratuin groentezaad Radijs (Raphanus sativus 'Saxa') bij Intratuin.

Welke soort korting komt het meest voor op radijs?

Gratis erbij: 7 van de 13 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.