Nagellak in promotie

Alle 53 actuele promoties op nagellak van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 11:55

53 promoties

60 seconds SuperShine Nagellak -35%
Di

60 seconds SuperShine Nagellak

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€3,90
voor 2 stuks€6,00
Per stuk€1,95€3,00
Je bespaart €2,10 op 2 stuks
Super Gel Nagellak -35%
Di

Super Gel Nagellak

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€5,20
voor 2 stuks€8,00
Per stuk€2,60€4,00
Je bespaart €2,80 op 2 stuks
Express Nagellakremover -30%
Di

Express Nagellakremover

DIADERMINE
2e aan -60%
Je betaalt
€6,71
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€3,35€4,79€26,80/l
Je bespaart €2,87 op 2 stuks
Milde Nagellakremover -30%
Di

Milde Nagellakremover

DIADERMINE
2e aan -60%
Je betaalt
€6,29
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,14€4,49€25,12/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Kruidvat Nagellakremover 200ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Nagellakremover 200ml

Kruidvat
2e halve prijs
Je betaalt
€2,54
voor 2 stuks€3,38
Per stuk€1,27€1,69€6,35/l
Je bespaart €0,84 op 2 stuks
Essie Nagellak
KruidvatTot zo 4/10

Essie Nagellak

Met gratis artikel
+118 varianten
Je betaalt
vanaf€13,49
voor 1 stuk
Per litervanaf €999,26
1 Seconde -35%
Di

1 Seconde

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Fabuleux Gel -35%
Di

Fabuleux Gel

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99€721,11/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Fabuleux Gel -35%
Di

Fabuleux Gel

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Glitter High Coverage Nail Polish -35%
Di

Glitter High Coverage Nail Polish

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€5,20
voor 2 stuks€8,00
Per stuk€2,60€4,00
Je bespaart €2,80 op 2 stuks
Healthy Mix Clean Vegan -35%
Di

Healthy Mix Clean Vegan

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Strengthening Nail Polish Remover -35%
Di

Strengthening Nail Polish Remover

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€5,19
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,59€3,99€259,00/l
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Super Gel by Kate Moss -35%
Di

Super Gel by Kate Moss

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€5,84€8,99
Je bespaart €6,29 op 2 stuks
Super Gel French Manicure -35%
Di

Super Gel French Manicure

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€5,84€8,99€486,67/l
Je bespaart €6,29 op 2 stuks
Super Gel French Manicure -35%
Di

Super Gel French Manicure

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€5,84€8,99€486,67/l
Je bespaart €6,29 op 2 stuks
Super Gel Top Coat -35%
Di

Super Gel Top Coat

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€5,84€8,99€486,67/l
Je bespaart €6,29 op 2 stuks
Wonder'bond Care+Color Nail Polish -35%
Di

Wonder'bond Care+Color Nail Polish

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€9,09
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€4,54€6,99
Je bespaart €4,89 op 2 stuks
Depend Gel iQ Method 1 Remover Oil 35ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Gel iQ Method 1 Remover Oil 35ml

Depend Gel iQ
2e halve prijs
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99€106,86/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Depend Gel iQ Method 2 Remover 35ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Gel iQ Method 2 Remover 35ml

Depend Gel iQ
2e halve prijs
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€85,43/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Depend Gel iQ Removal Foil Wraps 10 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Depend Gel iQ Removal Foil Wraps 10 stuks

Depend Gel iQ
2e halve prijs
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99€0,37/st
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Essie Diamond Dust Collection -25%
Di

Essie Diamond Dust Collection

ESSIE
2e aan -50%
Je betaalt
€23,98
voor 2 stuks€31,98
Per stuk€11,99€15,99€888,15/l
Je bespaart €8,00 op 2 stuks
Essie Diamond Dust Collection -25%
Di

Essie Diamond Dust Collection

ESSIE
2e aan -50%
Je betaalt
€23,98
voor 2 stuks€31,98
Per stuk€11,99€15,99€888,15/l
Je bespaart €8,00 op 2 stuks
Essie Diamond Dust Collection -25%
Di

Essie Diamond Dust Collection

ESSIE
2e aan -50%
Je betaalt
€23,98
voor 2 stuks€31,98
Per stuk€11,99€15,99€888,15/l
Je bespaart €8,00 op 2 stuks
Essie Diamond Dust Collection -25%
Di

Essie Diamond Dust Collection

ESSIE
2e aan -50%
Je betaalt
€23,98
voor 2 stuks€31,98
Per stuk€11,99€15,99€888,15/l
Je bespaart €8,00 op 2 stuks
Essie Diamond Dust Collection -25%
Di

Essie Diamond Dust Collection

ESSIE
2e aan -50%
Je betaalt
€23,98
voor 2 stuks€31,98
Per stuk€11,99€15,99€888,15/l
Je bespaart €8,00 op 2 stuks
Gel Couture -25%
Di

Gel Couture

ESSIE
2e aan -50%
Je betaalt
€23,98
voor 2 stuks€31,98
Per stuk€11,99€15,99
Je bespaart €8,00 op 2 stuks
gel couture -25%
Di

gel couture

ESSIE
2e aan -50%
Je betaalt
€10,50
voor 2 stuks€14,00
Per stuk€5,25€7,00
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Kruidvat Kunstnagel Remover 200ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Kunstnagel Remover 200ml

Kruidvat
2e halve prijs
Je betaalt
€3,44
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,72€2,29€8,60/l
Je bespaart €1,14 op 2 stuks

Alle 53 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Nagellak in promotie

Hoeveel promoties zijn er op nagellak deze week?

Er zijn 53 actuele promoties op nagellak, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 30/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op nagellak?

Di, met 22 promoties, gevolgd door Kruidvat (19) en Medi-Market (10).

Wat is de grootste korting op nagellak?

-50% op ONLY YOU Nail bij ICI Paris XL.

Welke soort korting komt het meest voor op nagellak?

2e aan korting: 29 van de 53 promoties.