-50% Bewaar Intratuin Amerikaanse sering (Ceanothus thyrsiflorus var. repens) D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €12,99 per stuk · bij 2 stuks€25,98 Je bespaart €12,99
-50% Bewaar Intratuin Aziatische jasmijn (Trachelospermum asiaticum 'Pink Air') D 17 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €17,99 per stuk · bij 2 stuks€35,98 Je bespaart €17,99
-50% Bewaar Intratuin Blauwe regen (Wisteria floribunda 'Alba') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €15,99 per stuk · bij 2 stuks€31,98 Je bespaart €15,99
-50% Bewaar Intratuin Blauwe regen (Wisteria floribunda 'Rosea') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €15,99 per stuk · bij 2 stuks€31,98 Je bespaart €15,99
-50% Bewaar Intratuin Blauwe regen (Wisteria floribunda 'Rosea') D 23 H 117 cm 1+1 gratis Je betaalt €29,99 per stuk · bij 2 stuks€59,98 Je bespaart €29,99
-50% Bewaar Intratuin Blauwe regen (Wisteria sinensis 'Prolific') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €15,99 per stuk · bij 2 stuks€31,98 Je bespaart €15,99
-50% Bewaar Intratuin Blauwe regen (Wisteria sinensis 'Prolific') D 23 H 117 cm 1+1 gratis Je betaalt €29,99 per stuk · bij 2 stuks€59,98 Je bespaart €29,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Arabella') D 17 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Blue Angel') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €9,99 per stuk · bij 2 stuks€19,98 Je bespaart €9,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Blue Light') D 17 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€29,98 Je bespaart €14,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Comtesse de Bouchaud') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Destiny') D 17 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Dr. Ruppel') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Dr. Ruppel') D 23 H 117 cm 1+1 gratis Je betaalt €22,99 per stuk · bij 2 stuks€45,98 Je bespaart €22,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Forever Friends') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€29,98 Je bespaart €14,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Forever Friends') D 23 H 115 cm 1+1 gratis Je betaalt €22,99 per stuk · bij 2 stuks€45,98 Je bespaart €22,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Gladys Picard') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Hagley Hybrid') D 16 H 90 cm 1+1 gratis Je betaalt €9,99 per stuk · bij 2 stuks€19,98 Je bespaart €9,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Jackmanii Purpurea') D 17 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€29,98 Je bespaart €14,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Jackmanii') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €9,99 per stuk · bij 2 stuks€19,98 Je bespaart €9,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Kokonoe') D 17 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€29,98 Je bespaart €14,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Madame Le Coultre') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €9,99 per stuk · bij 2 stuks€19,98 Je bespaart €9,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Madame Le Coultre') D 23 H 117 cm 1+1 gratis Je betaalt €19,99 per stuk · bij 2 stuks€39,98 Je bespaart €19,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Miss Bateman') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Miss Bateman') D 23 H 117 cm 1+1 gratis Je betaalt €22,99 per stuk · bij 2 stuks€45,98 Je bespaart €22,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Mrs. Cholmondeley') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Mrs. N. Thompson') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Multi Blue') D 23 H 117 cm 1+1 gratis Je betaalt €22,99 per stuk · bij 2 stuks€45,98 Je bespaart €22,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Multi Pink') D 17 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €16,99 per stuk · bij 2 stuks€33,98 Je bespaart €16,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Multi Pink') D 23 H 115 cm 1+1 gratis Je betaalt €22,99 per stuk · bij 2 stuks€45,98 Je bespaart €22,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Nelly Moser') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €9,99 per stuk · bij 2 stuks€19,98 Je bespaart €9,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Noora') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €12,99 per stuk · bij 2 stuks€25,98 Je bespaart €12,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Octopus' PBR) D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €12,99 per stuk · bij 2 stuks€25,98 Je bespaart €12,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Paul Farges') D 16 H 90 cm 1+1 gratis Je betaalt €12,99 per stuk · bij 2 stuks€25,98 Je bespaart €12,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Pernille') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€29,98 Je bespaart €14,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Piilu') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Piilu') D 23 H 117 cm 1+1 gratis Je betaalt €22,99 per stuk · bij 2 stuks€45,98 Je bespaart €22,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Pink Fantasy') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Prince William') D 17 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€29,98 Je bespaart €14,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Princess Kate') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€29,98 Je bespaart €14,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Rouge Cardinal') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Snow Queen') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €9,99 per stuk · bij 2 stuks€19,98 Je bespaart €9,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'SoMany® Blue Flowers') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€29,98 Je bespaart €14,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'SoMany® White Flowers') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€29,98 Je bespaart €14,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Spiky') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €12,99 per stuk · bij 2 stuks€25,98 Je bespaart €12,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'Star of India') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'The President') D 16 H 75 cm 1+1 gratis Je betaalt €11,99 per stuk · bij 2 stuks€23,98 Je bespaart €11,99
-50% Bewaar Intratuin Bosrank (Clematis 'The President') D 23 H 117 cm 1+1 gratis Je betaalt €22,99 per stuk · bij 2 stuks€45,98 Je bespaart €22,99