Versele Nature in promotie

Alle 10 actuele promoties op Versele Nature op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 08:55

10 promoties

Versele Nature cavia 700g -30%
HuboTot zo 11/10

Versele Nature cavia 700g

Versele Nature
Promo 30%
Je betaalt
€3,42
voor 1 stuk€4,89
Per kg€4,89€6,99
Je bespaart €1,47
Versele Nature chinchilla 700g -30%
HuboTot zo 11/10

Versele Nature chinchilla 700g

Versele Nature
Promo 30%
Je betaalt
€3,70
voor 1 stuk€5,29
Per kg€5,29€7,56
Je bespaart €1,59
Versele Nature Cuni konijn 700g -30%
HuboTot zo 11/10

Versele Nature Cuni konijn 700g

Versele Nature
Promo 30%
Je betaalt
€3,42
voor 1 stuk€4,89
Per kg€4,89€6,99
Je bespaart €1,47
Versele Nature cavia 2,3kg -30%
HuboTot zo 11/10

Versele Nature cavia 2,3kg

Versele Nature
Promo 30%
Je betaalt
€9,16
voor 1 stuk€13,09
Per kg€3,98€5,69
Je bespaart €3,93
Versele Nature Cuni konijn 2,3kg -30%
HuboTot zo 11/10

Versele Nature Cuni konijn 2,3kg

Versele Nature
Promo 30%
Je betaalt
€9,09
voor 1 stuk€12,99
Per kg€3,95€5,64
Je bespaart €3,90
Versele Nature Hamster 700g -30%
HuboTot zo 11/10

Versele Nature Hamster 700g

Versele Nature
Promo 30%
Je betaalt
€4,82
voor 1 stuk€6,89
Per kg€6,89€9,85
Je bespaart €2,07
Versele Nature Timothy Hay hooi 1kg -25%
HuboTot zo 11/10

Versele Nature Timothy Hay hooi 1kg

Versele Nature
3+1 gratis (goedkoopste gratis)
Je betaalt
€26,37
voor 4 stuks€35,16
Per stuk€6,59€8,79€6,59/kg
Je bespaart €8,79 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Versele Nature in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Versele Nature deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Versele Nature (bijgewerkt 30/9/2026).

Wat is de grootste korting op Versele Nature?

-30% op Versele Nature cavia 700g bij Hubo, geldig tot 11/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Versele Nature?

% korting: 8 van de 10 promoties.