GLISS KUR in promotie

Alle 14 actuele promoties op GLISS KUR op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

14 promoties

Full Hair Wonder Shampoo -50%
Di

Full Hair Wonder Shampoo

GLISS KUR
2 voor €5
€2,50€4,99
per stuk · €10,00/l
€5,00
voor 2
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Liquid Silk Conditioner 200ml -50%
Di

Liquid Silk Conditioner 200ml

GLISS KUR
2 voor €5
€2,50€4,99
per stuk · €12,50/l
€5,00
voor 2
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Liquid Silk Shampoo 250ml -50%
Di

Liquid Silk Shampoo 250ml

GLISS KUR
2 voor €5
€2,50€4,99
per stuk · €10,00/l
€5,00
voor 2
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Oil Nutritive -50%
Di

Oil Nutritive

GLISS KUR
2 voor €5
€2,50€4,99
per stuk · €12,50/l
€5,00
voor 2
Je bespaart €4,98 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over GLISS KUR in promotie

Hoeveel promoties zijn er op GLISS KUR deze week?

Er zijn 14 actuele promoties op GLISS KUR (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting op GLISS KUR?

-50% op GLISS KUR Full Hair Wonder Shampoo bij Di.

Welke soort korting komt het meest voor op GLISS KUR?

Meerdere voor €: 14 van de 14 promoties.