Devos Lemmens in promotie

Alle 26 actuele promoties op Devos Lemmens op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

26 promoties

Belgian Pickles Saus 300 ml -5%
CarrefourTot do 31/12

Belgian Pickles Saus 300 ml

Devos Lemmens
-5% voor 2
€1,91€2,01
per stuk · €6,37/l
€3,82
voor 2
Je bespaart €0,20 op 2 stuks
Pita Saus 300 ml -5%
CarrefourTot do 31/12

Pita Saus 300 ml

Devos Lemmens
-5% voor 2
€4,17€4,39
per stuk · €13,90/l
€8,34
voor 2
Je bespaart €0,44 op 2 stuks
Brasil 300 ml
Carrefour

Brasil 300 ml

Devos Lemmens
€4,39
€14,63/l
Burger 300 ml
Carrefour

Burger 300 ml

Devos Lemmens
€4,39
€14,63/l

Promoties laden…

Vragen over Devos Lemmens in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Devos Lemmens deze week?

Er zijn 26 actuele promoties op Devos Lemmens (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting op Devos Lemmens?

-5% op Devos Lemmens Belgian Pickles Saus 300 ml bij Carrefour, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op Devos Lemmens?

Nieuwe prijs: 23 van de 26 promoties.