Chili in promotie

Alle 17 actuele promoties op Chili op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

17 promoties

Casa Solis Carmenere Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Casa Solis Carmenere Rood 75cl

Chili
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Casa Solis Chardonnay Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Casa Solis Chardonnay Wit 75cl

Chili
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Pico Andino Carmenere Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Carmenere Rood 75cl

Chili
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Pico Andino Chardonnay 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Chardonnay 75cl

Chili
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Pico Andino Chardonnay Wit 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Chardonnay Wit 3L

Chili
-10% voor 24
€10,79€11,99
per stuk · €3,60/l
€258,98
voor 24
Je bespaart €28,78 op 24 stuks
Pico Andino Merlot -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Merlot

Chili
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Pico Andino Merlot Rood 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Merlot Rood 3L

Chili
-10% voor 24
€10,79€11,99
per stuk · €3,60/l
€258,98
voor 24
Je bespaart €28,78 op 24 stuks
Pico Andino Sauvignon Blanc 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Sauvignon Blanc 75cl

Chili
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Santa Helena Chardonnay Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Santa Helena Chardonnay Wit 75cl

Chili
-10% voor 24
€4,49€4,99
per stuk · €5,98/l
€107,78
voor 24
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Talamanca Carménère Rood 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Talamanca Carménère Rood 75 cl

Chili
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Talamanca Chardonnay Wit 37.5 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Talamanca Chardonnay Wit 37.5 cl

Chili
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €9,57/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Talamanca Chile Chardonnay Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Talamanca Chile Chardonnay Wit 75cl

Chili
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks

Promoties laden…

Vragen over Chili in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Chili deze week?

Er zijn 17 actuele promoties op Chili (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting op Chili?

-10% op Chili Caliterra Reserva Chardonnay Wit 75cl bij Carrefour, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op Chili?

% korting: 17 van de 17 promoties.