Carrefour Selection in promotie

Alle 10 actuele promoties op Carrefour Selection op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

10 promoties

80% Cacao Noir Intense 80 g -20%
CarrefourTot do 31/12

80% Cacao Noir Intense 80 g

Carrefour Selection
3 voor €5
€1,67€2,09
per stuk · €20,88/kg
€5,00
voor 3
Je bespaart €1,27 op 3 stuks
72% Cacao Noir Délicat 80 g -16%
CarrefourTot do 31/12

72% Cacao Noir Délicat 80 g

Carrefour Selection
3 voor €5
€1,67€1,99
per stuk · €20,88/kg
€5,00
voor 3
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Dolce Modena IGP et Basilic 25 cl -5%
CarrefourTot do 31/12

Dolce Modena IGP et Basilic 25 cl

Carrefour Selection
-5% voor 2
€4,08€4,29
per stuk · €16,32/l
€8,15
voor 2
Je bespaart €0,43 op 2 stuks
Espresso Delicato 20 Capsules 104 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Espresso Delicato 20 Capsules 104 g

Carrefour Selection
-5% voor 2
€4,27€4,49
per stuk · €0,21 per capsule
€8,53
voor 2
Je bespaart €0,45 op 2 stuks
Espresso Forte 20 Stuks 104 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Espresso Forte 20 Stuks 104 g

Carrefour Selection
-5% voor 2
€4,27€4,49
per stuk · €41,05/kg
€8,53
voor 2
Je bespaart €0,45 op 2 stuks
Ristretto 20 Capsules 104 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Ristretto 20 Capsules 104 g

Carrefour Selection
-5% voor 2
€4,27€4,49
per stuk · €0,21 per capsule
€8,53
voor 2
Je bespaart €0,45 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Carrefour Selection in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Carrefour Selection deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Carrefour Selection (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting op Carrefour Selection?

-20% op Carrefour Selection 80% Cacao Noir Intense 80 g bij Carrefour, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op Carrefour Selection?

Meerdere voor €: 5 van de 10 promoties.