Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Aardbei 0% Vet – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel €4,99 €6,24/kg
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Aardbei – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 12x100g Actimel €4,59 €3,83/kg
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Aardbei – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel €3,99 €4,99/kg
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Bosvruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel €4,69 €5,86/kg
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Multivruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 12x100g Actimel €5,19 €4,33/kg
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Multivruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel €4,29 €5,36/kg
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Multivruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – Groot formaat 645g Actimel €3,09 €4,79/l
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Original 0% Vet – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 12x100g Actimel €7,79 €6,49/kg
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Original 0% Vet – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel €5,19 €6,49/kg
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Original – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 12x100g Actimel €7,05 €5,88/kg
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Original – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel €4,29 €5,36/kg
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Summer Edition Ananas Kokosnoot – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel €4,95 €6,19/kg
Bewaar Carrefour Kids Drinkyoghurt Aardbei Banaan – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 6x100g Actimel €3,99 €6,65/kg