Dieren met 2 gratis erbij

Alle 65 actuele promoties in dieren met 2 gratis erbij van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

65 promoties

Hondensnacks BON BACON 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks BON BACON 120g

Friskies
2+2 gratis
€1,50€2,99
per stuk · €12,50/kg
€5,98
voor 4
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Hondensnacks Filetti Rund 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Filetti Rund 70g

Adventuros
2+2 gratis
€1,79€3,59
per stuk · €25,57/kg
€7,18
voor 4
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Hondensnacks Funtastix 175g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Funtastix 175g

Friskies
2+2 gratis
€1,52€3,05
per stuk · €8,69/kg
€6,10
voor 4
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Hondensnacks Meatballs Rund 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Meatballs Rund 70g

Adventuros
2+2 gratis
€1,79€3,59
per stuk · €25,57/kg
€7,18
voor 4
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Dentalife Hond -50%
Hondensnacks Picnic Variety 126g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Picnic Variety 126g

Friskies
2+2 gratis
€1,52€3,05
per stuk · €12,07/kg
€6,10
voor 4
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Kattensnacks Orale hygiëne Kip 40g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Orale hygiëne Kip 40g

Dentalife
2+2 gratis
€1,05€2,11
per stuk · €26,25/kg
€4,22
voor 4
Je bespaart €4,22 op 4 stuks
Kattensnacks Party Mix Grill 60g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Party Mix Grill 60g

Felix
2+2 gratis
€0,99€1,99
per stuk · €16,50/kg
€3,98
voor 4
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Lara snacks kat -50%
Maxi ZooTot di 6/10

Lara snacks kat

2+2 gratismet Maxi Zoo Friends
One – Brokjes of pouches -50%
IntermarchéTot zo 4/10

One – Brokjes of pouches

2+2 gratis naar keuzemet Intermarché-kaart
vanaf€2,40
per stuk
vanaf€9,58
voor 4
Je bespaart €9,58 op 4 stuks
Sauce Time Kip Kalkoen 6x40g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Sauce Time Kip Kalkoen 6x40g

Felix
2+2 gratis
€1,50€2,99
per stuk · €6,25/kg
€5,98
voor 4
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Trainingssnacks met Zalm 115g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Trainingssnacks met Zalm 115g

Adventuros
2+2 gratis
€1,52€3,05
per stuk · €13,22/kg
€6,10
voor 4
Je bespaart €6,10 op 4 stuks

Alle 65 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Dieren met 2 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in dieren met 2 gratis erbij deze week?

Er zijn 65 actuele promoties in dieren met 2 gratis erbij, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in dieren met 2 gratis erbij?

Carrefour, met 49 promoties, gevolgd door Kruidvat (8) en Delhaize (4).

Wat is de grootste korting in dieren met 2 gratis erbij?

-50% op Dentalife ActivFresh Hondensnacks Mondhyguëne Klein 115g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties in dieren met 2 gratis erbij lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Pedigree Hondensnacks | Snoepjes | Kip bij Delhaize (tot 30/9), Pedigree Hondensnacks | Snoepjes | Rund bij Delhaize (tot 30/9), Pedigree Hondensnacks | Snoepjes | Sausages Varken bij Delhaize (tot 30/9).

Welke soort korting komt het meest voor in dieren met 2 gratis erbij?

Gratis erbij: 65 van de 65 promoties.