Baby & kind met 6+2 gratis

Alle 18 actuele promoties in baby & kind met 6+2 gratis op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

18 promoties

Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g

Kruidvat
6+2 gratis
€1,87€2,49
per stuk · €18,70/kg
€14,94
voor 8
Je bespaart €4,98 op 8 stuks
Kruidvat 18+M Bio Fruitsticks 68g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 18+M Bio Fruitsticks 68g

Kruidvat
6+2 gratis
€1,87€2,49
per stuk · €27,50/kg
€14,94
voor 8
Je bespaart €4,98 op 8 stuks
Kruidvat 8+M Bio Babybiscuits 100g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 8+M Bio Babybiscuits 100g

Kruidvat
6+2 gratis
€1,87€2,49
per stuk · €18,70/kg
€14,94
voor 8
Je bespaart €4,98 op 8 stuks

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind met 6+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met 6+2 gratis deze week?

Er zijn 18 actuele promoties in baby & kind met 6+2 gratis (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting in baby & kind met 6+2 gratis?

-25% op Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind met 6+2 gratis?

Gratis erbij: 18 van de 18 promoties.