Voeding met 3+1 gratis

Alle 123 actuele promoties in voeding met 3+1 gratis van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

123 promoties

Aveve Mix voor prairie 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Mix voor prairie 2.5 kg

Aveve
MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
€6,52€8,69
per stuk · €2,61/kg
€26,07
voor 4
Je bespaart €8,69 op 4 stuks
Aveve Mix voor Waldkorn® 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Mix voor Waldkorn® 2.5 kg

Aveve
MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
€11,24€14,99
per stuk · €4,50/kg
€44,97
voor 4
Je bespaart €14,99 op 4 stuks
Aveve Volroggemeel 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Volroggemeel 2.5 kg

Aveve
MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
€3,59€4,79
per stuk · €1,44/kg
€14,37
voor 4
Je bespaart €4,79 op 4 stuks
Aveve Volspeltmeel 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Volspeltmeel 2.5 kg

Aveve
MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
€6,89€9,19
per stuk · €2,76/kg
€27,57
voor 4
Je bespaart €9,19 op 4 stuks
Aveve Voltarwemeel fijn 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Voltarwemeel fijn 2.5 kg

Aveve
MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
€4,49€5,99
per stuk · €1,80/kg
€17,97
voor 4
Je bespaart €5,99 op 4 stuks
Baking Gepelde Pistachenoten 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Baking Gepelde Pistachenoten 150 g

Carrefour
3+1 gratis
€5,25€7,00
per stuk · €35,00/kg
€21,00
voor 4
Je bespaart €7,00 op 4 stuks
Cracotte Toast Gourmande 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Gourmande 250g

LU
3+1 gratis
€2,54€3,39
per stuk · €10,16/kg
€10,17
voor 4
Je bespaart €3,39 op 4 stuks
Cracotte Toast Multi-Granen 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Multi-Granen 250g

LU
3+1 gratis
€2,62€3,49
per stuk · €10,48/kg
€10,47
voor 4
Je bespaart €3,49 op 4 stuks
Cracotte Toast Volkoren 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Volkoren 250g

LU
3+1 gratis
€2,11€2,82
per stuk · €8,44/kg
€8,46
voor 4
Je bespaart €2,82 op 4 stuks
Gedroogd Abrikozen 250 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Gedroogd Abrikozen 250 g

Carrefour
3+1 gratis
€2,25€3,00
per stuk · €12,50/kg
€9,00
voor 4
Je bespaart €3,00 op 4 stuks

Alle 123 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding met 3+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in voeding met 3+1 gratis deze week?

Er zijn 123 actuele promoties in voeding met 3+1 gratis, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met 3+1 gratis?

Carrefour, met 76 promoties, gevolgd door Aveve (38) en Delhaize (4).

Wat is de grootste korting in voeding met 3+1 gratis?

-25% op Averbode Classic broodmix abdijbrood van Averbode 2 kg bij Aveve.

Welke promoties in voeding met 3+1 gratis lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Knorr Soep bij Delhaize (tot 30/9), Knorr Room bij Delhaize (tot 30/9), Knorr Creme bij Delhaize (tot 30/9).

Welke soort korting komt het meest voor in voeding met 3+1 gratis?

Gratis erbij: 123 van de 123 promoties.