Dieren met 1+1 gratis

Alle 24 actuele promoties in dieren met 1+1 gratis van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 15:28

24 promoties

CACHET Droge kattenvoeding (2 x 1 kg) -50%
AldiVanaf vr 2/10

CACHET Droge kattenvoeding (2 x 1 kg)

CACHET
1+1 gratis
Je betaalt
€5,29
voor 2 stuks€10,58
Per stuk€2,65€5,29€2,65/kg
Je bespaart €5,29 op 2 stuks
Gourmet Gold -50%
JumboTot di 6/10

Gourmet Gold

Gourmet Gold
1+1 gratis
Je betaalt
€0,99
voor 2 stuks€1,98
Per stuk€0,49€0,99€5,76/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
SHELMA mousse multibox 12x85g -50%
ColruytTot di 6/10

SHELMA mousse multibox 12x85g

Shelma
1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€9,79
voor 2 stuks€19,58
Per stuk€4,89€9,79
Je bespaart €9,79 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Dieren met 1+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in dieren met 1+1 gratis deze week?

Er zijn 24 actuele promoties in dieren met 1+1 gratis, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 30/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in dieren met 1+1 gratis?

Intratuin, met 18 promoties, gevolgd door Delhaize (3) en Aldi (1).

Wat is de grootste korting in dieren met 1+1 gratis?

-50% op CACHET Droge kattenvoeding (2 x 1 kg) bij Aldi, geldig tot 3/10.

Welke promoties in dieren met 1+1 gratis lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: Catsan Kattenbakvulling | Klontervormend bij Delhaize (tot 30/9), Catsan Kattenbakvulling | Klontvormend | Active Fresh bij Delhaize (tot 30/9), Catsan Kattenbakvulling | Niet-klontervormend bij Delhaize (tot 30/9).

Welke soort korting komt het meest voor in dieren met 1+1 gratis?

Gratis erbij: 24 van de 24 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.