Baby & kind met 1+1 gratis

Alle 45 actuele promoties in baby & kind met 1+1 gratis van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

45 promoties

DryNites Boy 3-4 jaar 16st -50%
CarrefourTot ma 12/10

DryNites Boy 3-4 jaar 16st

Huggies
1+1 gratis
€5,88€11,75
per stuk · €0,37/st
€11,75
voor 2
Je bespaart €11,75 op 2 stuks
DryNites Girl 13+ jaar 11st -50%
CarrefourTot ma 12/10

DryNites Girl 13+ jaar 11st

Huggies
1+1 gratis
€6,04€12,09
per stuk · €0,55/st
€12,09
voor 2
Je bespaart €12,09 op 2 stuks
Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks

Huggies
1+1 gratis
€6,79€13,59
per stuk · €0,31 per luier
€13,59
voor 2
Je bespaart €13,59 op 2 stuks
NAIF Zachte Badolie 100ml -50%
Medi-MarketLaatste dag

NAIF Zachte Badolie 100ml

Naif
1+1 gratis
€14,95€29,90
€149,50/l
Je bespaart €14,95
Naïf Baby Poeder -50%
DelhaizeNog tot morgen

Naïf Baby Poeder

1+1 gratismet SuperPlus
+1 variant
vanaf€4,25
per stuk · vanaf €53,13/kg
vanaf€8,49
voor 2
Je bespaart €8,49 op 2 stuks
Naïf Babydoekjes | Water -50%
DelhaizeNog tot morgen

Naïf Babydoekjes | Water

Naïf
1+1 gratismet SuperPlus
€2,33€4,65
per stuk · €0,06/st
€4,65
voor 2
Je bespaart €4,65 op 2 stuks
Naïf Badschuim | Relaxing -50%
DelhaizeNog tot morgen

Naïf Badschuim | Relaxing

Naïf
1+1 gratismet SuperPlus
€8,74€17,49
per stuk · €17,48/l
€17,49
voor 2
Je bespaart €17,49 op 2 stuks
Naïf Bodylotion | Verzachtend -50%
DelhaizeNog tot morgen

Naïf Bodylotion | Verzachtend

Naïf
1+1 gratismet SuperPlus
€8,49€16,99
per stuk · €42,45/l
€16,99
voor 2
Je bespaart €16,99 op 2 stuks
Naïf Kids Badzout 40g -50%
Medi-MarketLaatste dag

Naïf Kids Badzout 40g

Naif
1+1 gratis
€2,00€3,99
per stuk · €50,00/kg
€3,99
voor 2
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Naïf Natuurlijke Vette Creme -50%
DelhaizeNog tot morgen

Naïf Natuurlijke Vette Creme

Naïf
1+1 gratismet SuperPlus
€7,00€13,99
per stuk · €93,33/l
€13,99
voor 2
Je bespaart €13,99 op 2 stuks
Naïf Wasgel | Reinigend -50%
DelhaizeNog tot morgen

Naïf Wasgel | Reinigend

Naïf
1+1 gratismet SuperPlus
€11,99€23,99
per stuk · €23,98/l
€23,99
voor 2
Je bespaart €23,99 op 2 stuks
Naïf Wash Gel | Cleansing | Navulling -50%
DelhaizeNog tot morgen

Naïf Wash Gel | Cleansing | Navulling

Naïf
1+1 gratismet SuperPlus
€10,99€21,99
per stuk · €21,98/l
€21,99
voor 2
Je bespaart €21,99 op 2 stuks
P002 Voedende shampoo 200ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

P002 Voedende shampoo 200ml

Naïf
1+1 gratis
€7,00€13,99
per stuk · €35,00/l
€13,99
voor 2
Je bespaart €13,99 op 2 stuks
P003 Reinigende wasgel 200ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

P003 Reinigende wasgel 200ml

Naïf
1+1 gratis
€7,28€14,55
per stuk · €36,40/l
€14,55
voor 2
Je bespaart €14,55 op 2 stuks
Waterwipes Babydoekjes 9 x 60 stuks -50%
KruidvatTot zo 4/10

Waterwipes Babydoekjes 9 x 60 stuks

Waterwipes
1+1 gratis
€21,50€42,99
per stuk · €0,04/st
€42,99
voor 2
Je bespaart €42,99 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind met 1+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met 1+1 gratis deze week?

Er zijn 45 actuele promoties in baby & kind met 1+1 gratis, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in baby & kind met 1+1 gratis?

Medi-Market, met 16 promoties, gevolgd door Delhaize (12) en Carrefour (10).

Wat is de grootste korting in baby & kind met 1+1 gratis?

-50% op Huggies Drynites Absorberende Nachtbroekjes Boy 4 7 Age 17 30 kg Jumbo Pack 16 Stuks bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke promoties in baby & kind met 1+1 gratis lopen binnenkort af?

28 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer NAIF Zachte Badolie 100ml bij Medi-Market (tot 29/9), NAIF Zachte Reinigende Gel 200ml bij Medi-Market (tot 29/9), Naïf Baby & Kids 2-in-1 Shampoo & Douchegel Parfumvrij bij Medi-Market (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind met 1+1 gratis?

Gratis erbij: 45 van de 45 promoties.