Croky in promotie

Alle 18 actuele promoties op Croky van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 28/09/2026 · 08:55

18 promoties

Croky Partymix -46%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Partymix

Croky
2 voor €2,49met Bonuskaart
€1,25€2,29
per stuk · €6,94/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Croky Bolognese -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Bolognese

Croky
2 voor €2,49met Bonuskaart
€1,25€1,99
per stuk · €6,25/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Croky Naturel -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Naturel

Croky
2 voor €2,49met Bonuskaart
€1,25€1,99
per stuk · €6,25/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Croky Paprika -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Paprika

Croky
2 voor €2,49met Bonuskaart
€1,25€1,99
per stuk · €6,25/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Croky Explosions sweet chili -30%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Explosions sweet chili

Croky
2 voor €2,49met Bonuskaart
€1,25€1,79
per stuk · €8,33/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Croky Explosions Thai curry -30%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Explosions Thai curry

Croky
2 voor €2,49met Bonuskaart
€1,25€1,79
per stuk · €8,33/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Croky Rings bolognese -10%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Rings bolognese

Croky
2 voor €2,49met Bonuskaart
€1,25€1,39
per stuk · €16,67/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €0,29 op 2 stuks
Croky Tortilla nacho cheese -10%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Tortilla nacho cheese

Croky
2 voor €2,49met Bonuskaart
€1,25€1,39
per stuk · €7,81/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €0,29 op 2 stuks
Croky Tortilla paprika -10%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Tortilla paprika

Croky
2 voor €2,49met Bonuskaart
€1,25€1,39
per stuk · €7,81/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €0,29 op 2 stuks
Chips Explosions Paprika 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Paprika 150g

Croky
-5% voor 2
€1,80€1,89
per stuk · €12,00/kg
€3,59
voor 2
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Sea Salt 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Sea Salt 150g

Croky
-5% voor 2
€1,80€1,89
per stuk · €12,00/kg
€3,59
voor 2
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Sweet Chili 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Sweet Chili 150g

Croky
-5% voor 2
€1,80€1,89
per stuk · €12,00/kg
€3,59
voor 2
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Thai Curry 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Thai Curry 150g

Croky
-5% voor 2
€1,75€1,84
per stuk · €11,67/kg
€3,50
voor 2
Je bespaart €0,18 op 2 stuks
Explosions Aardappelchips 150 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Explosions Aardappelchips 150 g

Croky
-5% voor 2
€1,80€1,89
per stuk · €12,00/kg
€3,59
voor 2
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Croky Rings paprika -4%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Rings paprika

Croky
2 voor €2,49met Bonuskaart
€1,25€1,29
per stuk · €16,67/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €0,09 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Croky in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Croky deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op Croky, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 28/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Croky?

Albert Heijn, met 10 promoties, gevolgd door Carrefour (7) en Lidl (1).

Wat is de grootste korting op Croky?

-46% op Croky Partymix bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties op Croky lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: CROKY Party mix bij Lidl (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor op Croky?

Meerdere voor €: 10 van de 18 promoties.