Corona in promotie

Alle 10 actuele promoties op Corona van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 28/09/2026 · 19:53

10 promoties

CORONA Bier* -40%
LidlNog tot morgen

CORONA Bier*

CORONA
12+8 gratis
€13,99€23,32
€2,80/l
Je bespaart €9,33
Corona Pils | 4,5% alc | Fles -29%
DelhaizeTot wo 7/10

Corona Pils | 4,5% alc | Fles

Corona
€9,99met SuperPlus
€9,99€14,04
per stuk · vanaf 1 stuk
€3,33/l
Je bespaart €4,05
Extra Bier Fles 250 ml -29%
CarrefourTot ma 5/10

Extra Bier Fles 250 ml

Corona
12 voor €9,99
€0,83€1,17
per stuk · €3,32/l
€9,99
voor 12
Je bespaart €4,05 op 12 stuks
Cero 0.0% 330 ml Blik -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cero 0.0% 330 ml Blik

Corona
6+2 gratis
€1,24€1,65
per stuk · €3,76/l
€9,90
voor 8
Je bespaart €3,30 op 8 stuks
Cero 0.0% 4 x 330 ml Multipack -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cero 0.0% 4 x 330 ml Multipack

Corona
2e aan -50%
€4,94€6,59
per stuk · €3,74/l
€9,88
voor 2
Je bespaart €3,30 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Corona in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Corona deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Corona, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 28/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Corona?

Carrefour, met 4 promoties, gevolgd door Delhaize (3) en Colruyt (2).

Wat is de grootste korting op Corona?

-40% op CORONA Bier* bij Lidl, geldig tot 29/9.

Welke promoties op Corona lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: CORONA Bier* bij Lidl (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor op Corona?

Nieuwe prijs: 4 van de 10 promoties.